Senki többet

La migliore offerta

2016.11.25 Borga

Ha egyetlen filmet ki kellene emelnem, melyet az életemben mindenképpen még egyszer megnéznék, az biztosan a Senki többet lenne. Az egész film hangulata különös, magával ragadó, a fordulat pedig meghökkentő.

2015.05.26 zsanett0820

Imádom az ilyen és hasonló filmeket, ennek speciel minden perce lekötött, még a gondolataimnak sem volt ideje elkalandozni, ami nálam igen ritka. Maga a történet szerintem zseniális, és bár sejteni lehet ezt-azt, mégis bőven érik meglepetések a nézőt... Több

2015.08.26 pisti18

Nagyon köszönöm a filmet. Nekem személy szerint végig fenn tudta tartani a figyelmemet. Tetszettek a váratlan fordulatok. Az egyetlen negatívum számomra a vége. Természetesen ez szubjektív, de én nem szeretem a nyitott befejezést.

2015.10.08 AE1205SB

Egy filmnél már az első kockákból, a színészek arcvonásából, a kameraállásokból, az aláfestő zenéből lehet érezni, ha nagyot fog ütni. Ez a film ilyen.

2020.09.27 dovetusfurdo

Fantasztikus

Rejtélyes , titokzatos ennél tökéletesebb befejezést nem lehetett volna kitalálni. Talán megnéztem volna a film végén , hogy mihez és hol kezdtek a fiatalok egy új életet .

2015.06.22 fancsi094

Nagyon megfognak az ilyen filmek, ez pedig azon kevesek egyike volt, amely elől nembírtam elmozdulni. A történet tényleg zseniális, lassú volt a gondolatvitel de így jött át a film adta dráma. A végén lévő csattanóra egyáltalán nem számítottam, nem is sejtettem ezt a befejezést. Biztosan újra fogom nézni a közeljövőben.

2016.10.04 niky86

A Senki többet az egyik legjobb krimi, amit valaha láttam. Az egész filmet átszövi a sejtelmesség, misztikusság, melyet a láthatatlan nő személye szül. A film befejezése az egyik legjobb lezárás, amit eddig láttam, nagyon megindító és elgondolkoztató.

2016.12.30 Potoczkie

Wow, a Senki többet egy igazi film a javából. Gyönyörű, ugyanakkor rendkívül mélabús és szomorú történet. Nagyon szép jelenetek vannak a filmben, külön kiemelendő az operatőri munka. Akárhányszor újranézhető darab, képtelenség megunni.

2017.02.25 Beuszi

Leírás alapján véletlenül sem gondoltam volna, hogy ennyire ütős, szívet tépő, izgalmas filmet látok majd. Minden egyes perce merborongatott, nem tudtam egy pillanatra sem másra gondolni, mert maximálisan lekötötte a figyelmemet. Izgalmas, fantasztikus film.

2017.03.21 Péter

Ez a film egészen elképesztő. Nagyon kevés az olyan film, ami akkor sem hagy egy pillanatra sem elkalandozni, ha otthon nézem meg és nem moziban. Viszont a Senki többet ilyen. Az egyik legjobb film, amiz eddig láttam.

2015.06.26 Mócii

Hihetetlenül jó film. Nem az a nyálas romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, véleményem szerint kiváló alakítást nyújtottak.

2016.09.22 kecsaa

Az utóbbi évek legjobb filmjének tartom, nemcsak a befejezés, hanem az egész film felépítése, hangulata miatt. Egész idő alatt fenntartja a néző figyelmét, leköt. Ajánlom mindenkinek!

2017.08.28 ocskol

Egyik kedvenc filmem, ami nagyon nagy hatással volt rám és van rám akárhányszor megnézem. Döbbenetes, izgalmas és tele van feszültséggel. Csak pozitív jelzőkkel tudom illetni.

2015.06.17 Melibaba

Nem mondom el mi lett a vége a filmnek, de nagyon felbosszantott. Azonban jó értelemben, mert nagyon meglepett, nem ezt vártam. Nagyon tetszett, jó ötlet, szenzációs főszerelő, mi kell még.