Senki többet

La migliore offerta

2015.08.14 Imádom Nagy Antalt

A Senki többet egy olyan trükkös film, amely egy váratlanul érdekes és különleges színtérre nyújt betekintést, ahol a szerelem és a művészet karöltve lassúznak, de néha igen szenvedélyes, latin táncba pezsdülnek át. Az újra és újra érdeklődést felkel... Több

2015.08.29 nagynesze

Az említésre méltó szereplők mindegyike kifogástalan: Geoffrey Rush, Jim Sturgess, Sylvia Hoeks, Donald Sutherland, de különösen a főszereplő, Geoffrey. Nagyszerűen reagál a karakterének minden jellemváltozására, mintha ezt a szerepet külön rászabták... Több

2015.11.04 Ballerz93

Nem túl rossz, ámbár nem is túl jó film. Amolyan egyszerű sztori, amit már több filmnél megszokhattunk keverve 1-2 jó poénnal. Azonban nem lett korszakalkotó a kategóriájában. Egyszer nézhető.

2018.09.02 KatalinGulyas1982

Öt évvel a bemutatója után és tv-ben láttam. Jó filmnek tartom,főleg a szereplők miatt. Mégsem a legjobbja ez a rendezőnek.

2015.03.25 tothzsuzsika

Nem mondom el mi lett a vége a filmnek, de nagyon felbosszantott. Azonban jó értelemben, mert nagyon meglepett, nem ezt vártam. Nagyon tetszett, jó ötlet, szenzációs főszerelő, mi kell még.

2021.02.26 László Kakuk

Majdnem sikerült a feléig megnézni. Hát nem az életről szól. Fikciók nem érdekelnek. Az élet elég bizarr tud lenni, már ha a rendező ismeri, és meg is tudja filmesíteni.

2015.02.04 Ervinke86

Lassú, de tanulságos, szerethető dráma, már amennyire könnyű befogadni egy elvont drámát, kevésbé ismert színészektől.

2020.04.03 KKSP

Többet vártam ilyen szereplőgárdával. Csak és kizárólag azért néztem végig. Zavaros, és vontatott film, igen volt benne egy csavar a végén- wow. De a legvége elvarratlan, befejezetlen- Találj ki magadnak egy végszót...hát... gyengusz. Én csak azoknak ajánlom, akik a drága idejüket már nem bánják, mire költik.