Senki többet

La migliore offerta

2021.10.26 harnas1207

A film története érdekfeszítő, és leköti a nézőt, annak ellenére, hogy teljesen életszerűtlen. Viszont tipikusan olyan alkotás, ami a csavarra akar építeni, de mikor az megtörténik, és végiggondoljuk ennek tükrében, hogy mi miért történt, akkor az eg... Több

2019.02.04 indingo

Remek film, csak ajánlani tudom. Gazdag a története, sok minden történik benne. Misztikus lengi körül, de a vége mégis meglepő.

2016.05.27 Bogi87

Gyönyörű film, az egyik legjobb és talán legszomorúbb, amit valaha láttam. A befejező képsor a kedvencem, mind hangulata, mind képi világa miatt.

2016.12.04 HercegPeter

Nagy élmény volt. Teljesen ismeretlen volt a film számomra, így nem tudtam mire számíthatok. Végig sejteni lehet a befejezést, mégis reménykedünk, hogy nem úgy lesz. Amúgy is szeretem Geoffrey Rush-t és ez csak rátett egy lapáttal. A karaktere óriási... Több

2017.07.17 Deku

Nos erről a filmről nem volt előzőleg semmi véleményem. Belenéztem amolyan unaloműzősképpen és bejött. Tetszik ez a fondorlatos és pörgős stílusa ami van neki.

2015.10.02 rbernadett

Hogy pontosan miért is "kölcsönöztem ki" ezt a filmet már nem tudom, de, hogy fogalmam sem volt róla miről fog szólni az is biztos. Pontosan amiatt, hogy nem tudtam mire számítsak, végig érdekes volt a történet és elképzelésem sem volt, hogy mivé les... Több

2019.03.04 MP170506

Eléggé lassú cselekményű film, de mégis leköti a figyelmet. Érdekes a történet, nem láttam még hasonló fondorlatos, kicsit pszichológiai, drámai alkotást.

2015.11.11 hsanya182

Gyönyörű művészi képivilágú és egyben csavaros pzsichológiai történet a bizalmatlanságról és az átverésről. Elég lassú a történet, de elég hatásos, mély tartalmat sugároz! :)

2019.12.30 TomÁcs

Nagyon izgalmas volt mindvégig a film története, nem pont erre számítottam. A színészgárda remek volt együtt.

2019.10.30 VvV

Teljesen másra számítottam, végig az orránál fogva vezetik a nézőt. Az alakítások is meglepően jók.

2021.05.19 uniterra

Egyfajta pszicho-thriller, jó kis poénnal a végén.

2015.06.23 Curacao86

Gondoltam, hogy Jim Sturgess és Geoffre Rush miatt megéri megnézni. Hát tévedtem. Eszméletlenül eseménytelen és hihetetlenül érdektelen film, ami a lassúságával szinte álomba taszít. Abszolút időpocsékolás. :/

2017.01.05 Gigi

Érdemes volt megnézni. Lassú, vontatott, fokozatosan kibontakozó film, tele érzésekkel és tartalommal.

2016.09.28 ANdraS

Kiváló film, nagyon egyedi hangulata van, csodálatos színészi alakítások, hihetetlenül sikerült a szerelmet is megörökíteni (ez nem minden rendezőnek sikerül). Ráadásul és annál váratlanabbul a film elsősorban thriller, sőt misztikus thriller.