Lánglovagok

Norbert93   2018. 08. 30.

Gyerekként rengetegszer láttam. Jó kis 90es évekbeli mozi.

tamas84   2016. 09. 18.

A színészek versengenek abban, hogyki képes nagyobb klisével szolgálni a filmben. A hülye forgatókönyvet azonban kicsit ellensúlyozzák a nagyszerű pirotechnikai trükkökkel.

jazzy   2015. 10. 30.

A tűz mindigis mágikus vonzerővel bírt, mindegy milyen kontetusba ágyazták. Ez esetben volt ebben némi politika, pszichológia és persze a lánglovagok...meg hát ne feledkezzünk meg Robert de Niro-ról, aki mint mindig, igen elbűvölő alakítást nyújtott.

Rebecca De Mornay
Jennifer Jason Leigh
Robert De Niro
Jason Gedrick
Scott Glenn

Ron Howard a hagyományokhoz híven, adott egy szerepet öccsének, Clint Howardnak a filmben, ő játszotta a patológust.

Állítólag amikor Jennifer Jason Leigh elolvasta a forgatókönyvet, azt mondta Ron Howard rendezőnek, hogy bárcsak ő játszhatná a filmben a tüzet, mert neki van a legjobb szerepe.

A filmben felbukkanó statiszták chicagói tűzoltók, míg a temetési menetben számos vidéki tűzoltó is szerepel.