Túszdráma (2005)

Hostage

harnas1207   2021. 07. 06.

Bruce Willis talán legjobban sikerült filmjének tartom. Sajnos a kötelező happy end miatt még a 4 csillag is erős jóindulattal adható meg, de láttunk ennél már sokkal rosszabb akciófilmeket.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Teljesen a hatalma alá kerített ez a film. Több jó színész próbálkozik egy-egy ilyen stílusú filmmel, de szerintem ez sikerült talán a legjobban.

Vitya   2015. 02. 04.

Közepesnek mondanám, izgalmasabb, mozgalmasabb filmre számítottam. Bruce Willisnek vannak sokkal jobb filmjei. Egyszer nézhető.

vesztingerkitti   2017. 01. 04.

Az alaptörténet nem lenne rossz, d nagyon sablonosra sikerült. A kivitelezés nem túl jó , a történések is nagyon egymásra épülnek ezáltal kiszámítható, a befejezésétől is többet vártam volna, nem volt nagy csattanó...

Mmaarrttoonn   2015. 03. 17.

Egy igazi, izgalmas, fordulatos film remek színészekkel. Érdekfeszítő, nem lehet unni, többször nézhető. Nekem egyik kedvenc :)

kriskaa   2015. 02. 04.

Szerintem jó film, izgalmas benne, hogy Bruce Willis a drámai arcát is megmutatja, nemcsak a kemény zsarut hozza. (Egyébként a 16. utca is ezért tetszett, mert a kevésbé megszokott karaktert is jól alakította.) Ben Foster is meggyőző volt pszichésen ... több»

BloodyMary   2016. 02. 14.

Nem volt az évszázad filmje. Úgy-ahogy sikerült fenntartania a feszültséget, helyenként még izgalmas is volt, de annyira azért nem, hogy nagyon izgultam volna a szereplőkért, vagy különösebben érdekelt volna a végkifejlet, ami pedig egy ilyen típusú ... több»

Bruce Willis filmbeli lányát, Amandát valódi lánya, Rumer Willis játssza.

(kázsé)

A filmben 89-szer mondják, hogy "b*meg".

(kázsé)

A jelenet, mikor Mars lelövi a rendőrnőt és a kamera felé fordul, tisztelgés a Volt egyszer egy vadnyugat című film előtt.

(kázsé)

Mikor Tommy a "Heaven Can Wait" DVD-ért nyúl, az hibásan az "F" betű alatt van besorolva.

(kázsé)

Egy tűzhalállal kapcsolatos jelenetet kivágtak a filmből, hogy beleférjen a korhatár besorolásba.