Túszdráma

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Teljesen a hatalma alá kerített ez a film. Több jó színész próbálkozik egy-egy ilyen stílusú filmmel, de szerintem ez sikerült talán a legjobban.

Vitya   2015. 02. 04.

Közepesnek mondanám, izgalmasabb, mozgalmasabb filmre számítottam. Bruce Willisnek vannak sokkal jobb filmjei. Egyszer nézhető.

vesztingerkitti   2017. 01. 04.

Az alaptörténet nem lenne rossz, d nagyon sablonosra sikerült. A kivitelezés nem túl jó , a történések is nagyon egymásra épülnek ezáltal kiszámítható, a befejezésétől is többet vártam volna, nem volt nagy csattanó...

Mmaarrttoonn   2015. 03. 17.

Egy igazi, izgalmas, fordulatos film remek színészekkel. Érdekfeszítő, nem lehet unni, többször nézhető. Nekem egyik kedvenc :)

kriskaa   2015. 02. 04.

Szerintem jó film, izgalmas benne, hogy Bruce Willis a drámai arcát is megmutatja, nemcsak a kemény zsarut hozza. (Egyébként a 16. utca is ezért tetszett, mert a kevésbé megszokott karaktert is jól alakította.) Ben Foster is meggyőző volt pszichésen sérült piromániásként, a fenyegető tekintetével. El tudta hitetni, hogy félni kell tőle.

Bruce Willis filmbeli lányát, Amandát valódi lánya, Rumer Willis játssza.

(kázsé)

A filmben 89-szer mondják, hogy "b*meg".

(kázsé)

A jelenet, mikor Mars lelövi a rendőrnőt és a kamera felé fordul, tisztelgés a Volt egyszer egy vadnyugat című film előtt.