Videók

Egy tinédzser belebotlik egy másik világból származó fegyverbe, ami groteszk kinézetű gyilkossá változtatja őt.

(dulkap)

Premier: 1978.03.01.

2020.06.07 BoBamburg

Kicsit béna, kicsit gagyi, de egy nagyon szerethető film. Persze akik nem bírják a lowbudget retro filmeket (márpedig ez szuper lowbudget produkció) jobb ha messziről elkerülik.

2016.07.23 RókaÚr

Hát ez a sztori valami elképesztő módon nevetséges. Nem is tudom kinek juthatott az eszébe ilyen zagyvaság. Szerintem túlságosan is elrugaszkodott történet, nem is beszélve a technikai megvalósítástól. Nagyon összecsapott film, ettől pedig már-már nézhetetlen.

2016.08.30 coyote

Én próbáltam lazán kezelni a dolgot. De nem jött össze. Annyira rossz ez a film, hogy még csak nevetni se tudok rajta. Egyszerűen pörög az agyam és nem tudom kikapcsolni, mivel annyira zavaró minden mozzanata az egésznek.

A film megtalálható az imdb.com 100 Legrosszabb Filmje listáján. Szerző: dulkap

A maszkmester Steve Neill alakítja az idegen lényt, akit az elején megölnek. Szerző: dulkap

A rendező egyetlen rendezése. Szerző: dulkap

A nyolcvanas években folyamatosan lehetett hallani egy folytatásról is. Az évek során hol azt lehetett hallani, hogy előkészületben, hol pedig azt, hogy részben vagy teljesen elkészült már. Mindenesetre ha film el is készült valaha, bemutatóra sosem került sor. Szerző: dulkap