Az agy

Az agy

The Brain
issue

Dr. Blake egy tévéműsort vezet. Egy idegen organizmus segítségével, amit Agynak hívnak, agykontrollt akar alkalmazni a nézőkön. Viszont azt még ő sem sejti, hogy egy okos tinédzser az útjukba állhat.

(Gyalog őrmester)

Rendező: Ed Hunt
Forgatókönyvíró: Barry Pearson
Zene: Paul Zaza
Ország: Kanada
Premier: 1988.11.04.

2023.09.20 Kóborló

legújabb vélemény a nap véleménye

Agylény, avagy filmek a videótékák alsó polcairól

Valamikor még a VHS-korszak idejére datálható az, amikor először láttam a videótékák polcain eme filmnek a borítóját, de valamilyen okból kifolyólag már akkor sem igazán tudott meggyőzni arról, hogy számomra mindenképp szükséges lenne a kikölcsönözés... Teljes kritika

2017.10.25 Gyalog őrmester

Ez a film olyan egyszer nézhető. Nem volt rossz. Néhol elég gusztustalan, de ez nem baj! :) Egyszer nézzétek meg!

2023.08.01 Jocpappa

Trash-rajongóknak jó szorakozás

Mi más lehetett volna a legénybúcsúm méltó lezárása, mint egy hajnalban indított szutyadék trash film? A címe lehetett volna „Hülye gyerek, amint különböző helyszíneken rohangálva menekül, miközben egy guruló gumiagy Pacman módjára próbálja bekebelezni”. Jól szórakoztunk, a sok röhögés miatt 3 pont. Egyébként óvakodni kell tőle.

2015.08.17 issue

Az biztos, hogy érdekes élmény volt. Nem nézném meg még egyszer, de nem mondanám, hogy megbántam. Egy egészen jópofa trash, ami nem is akar ennél több lenni. Szerintem az, aki kedveli ezt a műfajt, a filmet is imádni fogja.

2017.09.15 ordas

Hát gyerekek, nekem ez a film borzasztó volt. Nem tudom, ki talált ki ilyet, de ennyire undorító és egyszerre elrugaszkodott sztorit én még nem láttam. Szerintem egy próbát megér, de nem hiszem, hogy ezt igazából bárki végig tudja nézni.

Idehaza a Drive in 2000 adta ki videókazettán 1994-ben.Szerző: Kóborló

A film forgatását 1987. december 11-én kezdték meg Kanadában, és 1988. február elején fejezték be a felvételeket.Szerző: Kóborló

A rendező, Ed Hunt szerette volna meggyőzni a filmbéli Janet szerepében látható Cynthia Preston színésznőt arról, hogy a filmbéli szexjelenete során legyen bevállalósabb, de a színésznő eme rendezői kérést visszautasította. Szerző: Kóborló