L'ecsó

Ratatouille

2015.02.22 The queen

Szerintem ez a tipikus megunhatatlan mesefilmek közé tartozik. Aranyos, látványos és szórakoztató. :) Zseniális történet remek megvalósítása!

2015.05.19 klaudia4469

Soha nem voltam úgy oda az animációs filmektől, de ez mégis meghatott. Nagyon kedves és érdekes karakterek vannak benne, és ami mégjobban tetszik, az az, hogy rendelkezik mögöttes tartalommal. úgy gondolom ez a mese minden korosztály számára szórakoztató lehet.

2015.03.01 orlandooo

Úgy örültem mikor megtudtam,hogy ezt Moziban nézem meg.:) Annyira kíváncsi voltm rá.:) és .... nem csalódtam benne..:d ilyenre számítottam, tetszett is.:) Nagyon vicces, nagyon szórakoztató, a főszereplők egyenesen imádnivalóak.

2015.05.01 gaboca1981

Először nem akartam megnézni… mert kicsit undorítónak tartottam, hogy egy patkány főz. De aztán csak rászántam magam ÉS nem bántam meg. Szerintem az egyik legjobb animációs filmek között van. A történet, a látvány, a zenék mind tökéletes ebben a film... Több

2016.03.26 Yoniki

Ajj de imádtam. Egy kis betekintést adott a párizsi konyhába, ami azért meglepő, mert egy mesétől sosem vártam el azt, hogy ezt megtegye. A gyerekeket annyira nem foglalkoztatja a konyha, de azt elmondhatom, hogy ez után a mese után biztosan ők is ap... Több

2016.03.03 Elizabeth

Tetszik de láttam már jobb mesét. Nincs túl sok mondanivalója számomra.

2015.03.10 kisslaszlo2

Nagyon is élvzhető animációs filmet hoztak ki belőle! Kap egy kis betekintést a néző a séfek világába, de közben kiválóan szórakozik! Igaz Pixar minőség! 8/10

2016.02.16 Ancsika

nagyon rég láttam moziban.igazi kis aranyos mese.néha egész élethű volt A főzőcskézés.kedves hangulatú humoros,és szerethető.jópofák a figurák benne,és vannak jó poénok

2016.02.14 RockeerFerii

Amióta láttam ezt a mesét, azóta szeretek főzni :D Tetszett az egész családnak.

2015.03.30 Krekk

A Pixar filmek közül az egyik legjobb. Nem hittem volna, hogy egyszer élvezni fogom - akár filmen is - egy patkány látványát a konyhában, de egyszerűen imádtam. Egy-egy jelenet kifejező, gyönyörű, humoros, és elkalauzol az ízek, ízkombinációk világába.

2015.02.04 Ervinke86

Nagyon aranyos kis mese, és paradox módon érdekes, hogy patkányok a legjobb szakácsok, de nem is annyira furcsa igazából, kedves és ízletes.

2017.12.18 eszticickany

Egyik kedvenc Disney mesém. Sokat lendít a helyzetén, hogy nem énekelnek benne, de alapvetően a történet és a karakterek is rém szórakoztatóak.

2015.03.31 Andi66

Imádni való Pixar alkotás! Az ember általában nem szereti a patkányokat, de ebben a rajzfilmben közel kerülnek hozzánk. A Pixarhoz hűen mondanivalója van a filmnek. Mindenkinek ajánlom.

2015.03.31 trueblood

Olyan jól megcsinált animációs film, hogy néha azt érzem mintha nem is grafika lenne, hanem élő színészekkel felvett film. A története is igazán aranyos. Viszolygok a rágcsálóktól, ha igazából találkoznék egy patkánnyal biztos hogy undor fogna el, az... Több