Hanta boy

Liar Liar

2016.05.08 deneslau

Nem tetszett a film , mert túlságosan agyament és idióta, nincsenek minőségi poénok. Nem értem azokat akik annyiszor megnézik, mert nem tudják megunni...nekem egyszer is sok volt, mondjuk nem is vagyok nagy Jim Carrey rajongó...

2015.04.20 juliS

Jim Carrey megtanult egy arcot vágni és azóta is ebből él. Nekem már nagyon unalmas, mert nem tud ebből többet kihozni és nem értem, hogy mit lehet benne ennyire szeretni. Az Ace Ventura óriási volt, de a többi már jóval gyengébb, miközben a drámai szerep is jól áll neki. Ez egy unalmas gyenge film.

2015.02.14 chelseakori

A Kábelbarát után,amely szerintem egy kilengés Jim Carrey karrierjében,ebben a filmben tökéletesen tér vissza és majdnem hogy a legjobb alakítást nyújtja itt. Rengeteg poén van benne,ami többször nézhetőssé teszi a filmet. Mindenkinek nagyon ajánlom,kiváló szórakozást nyújt.

2015.03.31 [email protected]

Legjobb, ha régi Jim Carrey-s filmet akarsz megnézni. Izgalmas, a végéig figyelmet kívánó, vicces film :)

2015.12.31 DarkLion

Gumiarc minden mennyiségben. Jópofa, de már sok az idétlenkedés, sokszor ismétli magát és rajta kívül mindenki más csak másodhegedűs, de ezzel a bohóckodással már nem visz el egy egész filmet.

2015.05.21 Hitman

Barátokkal néztük közösen, sör meg chips mellé remek szórakozást nyújtott, nagyokat nevettünk, jól éreztük magunkat. Még mindig vicces tud lenni, működik a helyzetkomikum és jók a gegek. A történet nem bonyolult, talán kicsit kiszámítható, de úgyis Carrey játékára figyelsz.

2019.12.12 hogerr

Nem kéne több vígjátékot vállalnia Jim Carrey-nek, nálam már elhasználta az arcát, nem vicces, unom. A film is annyira kiszámítható, mindig tudod a következő jelenetet, már látod magad előtt Carrey fejét. Gyenge és középszerű színészi játék, pedig en... Több