Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

A partiállat

(Life of the Party)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

kisssjanka   2018. 05. 18.

Egy újabb pörgős, jópofa és jó értelemben agyament, pörgős vígjáték Melissa McCarthyval. Garantált másfél óra folyamatos nevetés. De csakis a Kém után!

Péter Pálfi   2018. 05. 13.

Hát megnéztem, de inkább ne tettem volna. Még szerencse, hogy nem én fizettem a jegyet. Iszonyú gyenge poénok voltak, a cselekménye teljesen kiszámítható volt és egész hazajövet azon gondolkodtam, hogy miért kapott 16-os besorolást?

azurou   2018. 05. 11.

A sztori egész érdekes alapfelvetésből indul, szerintem volt is ebben valami, de az az érzésem, hogy ennél egy kicsit többet is ki lehetett volna hozni a dologból. Nem volt rossz, de szerintem eléggé belesimul az átlagba. Ha vígjátékot akarsz nézni a hétvégén, megteszi, de akkor sem történik semmi, ha ezt most kihagyod. Nekem ez egy közepes élmény volt.

necum   2018. 05. 10.

Egy kicsit elfogult vagyok Melissca McCarthyval kapcsolatban, szóval eleve vártam már a filmet. Bár nem ez élete legjobbja, szerintem teljesen jó kikapcsolódás lesz mindenkinek, aki kedvelei a vígjátékokat. Engem lekötött és szórakoztatott, szóval tőlem jár rá a négy csillag.

Bulki   2018. 05. 07.

Hát, már bocs, de szerintem ennek a filmnek szörnyen primitív a humora. Nagyon nehézkesen néztem meg, de utálok félbehagyni ezt a filmet. Minden esetre, szerintem nagyon alacsonyra tették a lécet, és nem tudom, lesz-e még lejjebb. Nem igazán tudom ajánlani. :(

Debby Ryan
Heidi Gardner
Matt Walsh
Jacki Weaver
Melissa McCarthy

Úgy tűnik, Melissa McCarthyt és férjét, Ben Falcone-t nem hatja meg különösebben, hogy legutóbbi közös filmjük kapcsán még mi is megüzentük nekik: nem kellene ezt erőltetni. Büntetnek tovább. több»

A Partiállat, Melissa McCarthy korábbi filmjeihez képest nem igazán kimagasló, de a jelenlegi vígjáték felhozatalból ötletességének és hangosan nevetős poénjainak köszönhetően kiemelkedik. több»

A sztárok is zavarba jönnek a sztároktól. Melissa McCarthy például belepirult, amikor A partiállat (Life of the Party, hazai bemutató: május 10.) című új vígjátéka forgatásán egy táncszámot kellett felvenni, és a rendező (aki egyúttal a férje) bemutatta neki tWitch-et. A hiphop koreográfust (aki Magic Mike XXL-ben, a Step Up három részében és a Stomp the Yard-ban is szerepel) azért hívták el a forgatásra, hogy segítsen összehozni a nagy 80-as évekbeli buli során előadott, akrobatikus elemekkel tűzdelt táncot. – Ott álltam hülyén felfújt hajjal, kék flitteres ruhában, körülöttem a lányok hasonlóan felturbózva meg a rengeteg statiszta meg a stáb, és úgy éreztem, hogy álmodom – lelkendezett újságírók előtt Melissa McCarthy. – Bele kellett, hogy csípjek magamba! Egy álom ott valóra vált. Azután kemény munka következett, míg összehoztuk a 80-as évekbeli táncot… de amikor maga tWitch mondja az embernek gondterhelten, hogy „hú, ezt még gyakorolnunk kell kicsit”, az feledhetetlen élmény! (IC Press)

A filmben egy camoe erejéig a Grammy-díjas énekesnő, Christina Aguilera is felűtnik.

A civilben házaspárt alkotó Melissa McCarthy és Ben Falcone negyedik közös filmje (Koszorúslányok, Tammy, A főnök).