Páros mellékhatás (2009)

Couples Retreat

Filmelemző   2018. 04. 25.

Sokat nevettem ezen a filmen, mely éppen csak egy hajszállal emelkedik a sok hasonló jellegű tucatvígjáték fölé. Jó a téma, szépek a trópusi helyszínek és akad kábé 4-5 poén is, amin lehet teli szájjal röhögni. Nekem ez elég egy 5,5 pontos értékeléshez.

Deku   2017. 08. 30.

Ilyen filmek is szép számmal vannak de ezeket nem kedvelem. Nagyon harmatos eresztés lett ez a film. Elég szenvedős volt a színészi játék és maga a történet sem volt teljesen összerakott.

Bizsu82   2015. 01. 29.

Egy igazán jó vígjáték, jó poénokkal, pörgős, fordulatos, mindenkinek bátran ajánlom!

kovi23   2015. 06. 19.

Imádtam ezt a filmet. Bár Vince Vaughn miatt nem is volt kérdéses számomra, hogy remek kis vígjátékot fogok látni. Imádom a pasa minden filmjét . A színészek nagyon jól alakították a hétköznapi házaspárokat, bár nem volt nehéz dolguk, néhol magunkra,... több»

mimi   2015. 04. 22.

A Páros Mellékhatás egy olyan vígjáték amiből nemes egyszerűséggel hiányoznak a poénok. Az alapötlettel szerintem semmi baj nem volt, viszont a forgatókönyv pocsék. A szereplőkkel szinte semmi se történik, egyik pár foglakozásról mennek a másikra, az... több»

Fildi   2015. 03. 30.

Moziban néztük és végigröhögtük a filmet, nagyon jól szórakoztunk rajta. Tényleg poénos, pörgős, életrevaló film. Vígjáték kategóriában átlagon feleztii

nikiszalanics   2015. 06. 18.

Nekem sajnos nem tetszett, sokkal többet vártam tőle, főleg a szereplők neve láttán. Gyönyörű szép helyeken játszódik, az kétségtelen, de a színészek nem igazán tették oda magukat, és a sztoritól is többet vártam volna.

171,8 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

60 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)