Páros mellékhatás

Couples Retreat

2023.08.22 JRD

Felszínes, bugyuta, mégsem állíthatom, hogy érdemtelen a figyelemre. Amolyan habkönnyű szórakozás, null felelősséggel. A filmet Bora Bora szigetén forgatták, ám a festői környezet ellenére sem kapott átlagosnál jobb minősítést világszerte... sőt, ink... Több

2017.08.30 Deku

Ilyen filmek is szép számmal vannak de ezeket nem kedvelem. Nagyon harmatos eresztés lett ez a film. Elég szenvedős volt a színészi játék és maga a történet sem volt teljesen összerakott.

2018.04.25 Filmelemző

Sokat nevettem ezen a filmen, mely éppen csak egy hajszállal emelkedik a sok hasonló jellegű tucatvígjáték fölé. Jó a téma, szépek a trópusi helyszínek és akad kábé 4-5 poén is, amin lehet teli szájjal röhögni. Nekem ez elég egy 5,5 pontos értékeléshez.

2023.08.21 Di Canio

Talán ha lett volna benne néhány poén is, nem átlagos kategória lenne. Még éppen nem unatkoztam, így végig bírtam nézni.

2015.01.29 Bizsu82

Egy igazán jó vígjáték, jó poénokkal, pörgős, fordulatos, mindenkinek bátran ajánlom!

2015.06.19 kovi23

Imádtam ezt a filmet. Bár Vince Vaughn miatt nem is volt kérdéses számomra, hogy remek kis vígjátékot fogok látni. Imádom a pasa minden filmjét . A színészek nagyon jól alakították a hétköznapi házaspárokat, bár nem volt nehéz dolguk, néhol magunkra,... Több

2015.03.30 Fildi

Moziban néztük és végigröhögtük a filmet, nagyon jól szórakoztunk rajta. Tényleg poénos, pörgős, életrevaló film. Vígjáték kategóriában átlagon feleztii

2015.04.22 mimi

A Páros Mellékhatás egy olyan vígjáték amiből nemes egyszerűséggel hiányoznak a poénok. Az alapötlettel szerintem semmi baj nem volt, viszont a forgatókönyv pocsék. A szereplőkkel szinte semmi se történik, egyik pár foglakozásról mennek a másikra, az... Több

2016.10.26 Manfred

Vígjáték kategóriában mindenképpen a legjobbak között van. Pörgős, aktív vígjáték, ami végig leköti a nézőt és végig lehet nevetni rajta. Nagyon szórakoztató.

2017.03.27 VK

A TOP 10 vígjátékok között van nálam. Akár többször is nézhető, nagyon jó humorú, szórakoztató és könnyed vígjáték. Poénos és kellemes film, igazán kikapcsolt.

2015.03.31 Henczi

Igazán nagy élményt nyújtott a moziban, jó választás volt. Mindegyik pár más és egyedi karakter, ettől sokszínű a vígjáték és a poénok nagyon tetszettek. Jó hangulatú, pörgős, ötletes témájú vígjáték.

2015.03.18 pindurcat

Jean Renot még nem láttam hasonló szerepben, a terápia vezetőjeként meglepi a nézőt. A környezet lenyűgöző, jók a karakterek és a poénok :) Jó az alapsztori is!

2015.06.18 nikiszalanics

Nekem sajnos nem tetszett, sokkal többet vártam tőle, főleg a szereplők neve láttán. Gyönyörű szép helyeken játszódik, az kétségtelen, de a színészek nem igazán tették oda magukat, és a sztoritól is többet vártam volna.

2015.03.23 Akodako

A legjobb vígjátékok között van. Jó élményt nyújtott. Valódi poénokkal teli, igazán szórakoztató, élettel teli film.