A partiállat

Life of the Party

A film összbevétele 65 656 061 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 153 713 916 forintot termelt. A hazai mozik összesen 115 189 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Melissa McCarthy gyakran ugratja a lányait, Viviant és Georgette-et, hogy sosem hagyja el őket és majd az egyetemre is el fogja kísérni őket (Innen jött a film alapja is).Szerző: ArpiHajdu és Réci

Gillian Jacobs, és Jessie Ennis is szerepel a Netflix Love című sorozatában.Szerző: Diesel

Melissa McCarthy a világ harmadik legjobban kereső színésznője: pedig enyhén szólva mindenben kilóg a sorból – talán azért, mert a szüleivel nőtt fel egy farmon, ahol kukoricát és szójababot termeltek, és folyton vicceltek. – Ha 18 éves koromban olyan sikeres lettem volna, mint aztán 30 évesen lettem, abba valószínűleg belebolondulok – mondta a színésznő, aki sokkal sikeresebb, mint 30 évesen volt, hiszen sok stand up és tévésiker után 2011-ben a Koszorúslányok hozta meg számára a nagy áttörést. Azt mondja, az a titka, hogy mindenből a legjobbat igyekszik kihozni. Amikor nem talált magának megfelelő ruhát, divatmárkát alapított, és a Seven7 rajta is nagyon dögös. Amikor nem talált magának elég jó vígjátékot, akkor írni kezdett, és amikor igazi rendezőre volt szüksége, a férjét kérte fel. Így született legutóbbi sikere, A partiállat (Life of the Party, már a mozikban) és még sok filmje. És bár egy 9000 négyzetlábas házban laknak, nemrégiben egy „Minden 1 dollár” boltban fotózták le. – 20 év kemény próbálkozás beépül a génjeidbe – véli a színésznő. – Én minden munkámat úgy veszem, hogy talán ez lesz az utolsó. Ebben kell lennem a legjobbnak. A partiállat-ot is így csináltam, és remélhetőleg így is folytatom. (IC Press)Szerző: hp

A sztárok is zavarba jönnek a sztároktól. Melissa McCarthy például belepirult, amikor A partiállat (Life of the Party, hazai bemutató: május 10.) című új vígjátéka forgatásán egy táncszámot kellett felvenni, és a rendező (aki egyúttal a férje) bemutatta neki tWitch-et. A hiphop koreográfust (aki Magic Mike XXL-ben, a Step Up három részében és a Stomp the Yard-ban is szerepel) azért hívták el a forgatásra, hogy segítsen összehozni a nagy 80-as évekbeli buli során előadott, akrobatikus elemekkel tűzdelt táncot. – Ott álltam hülyén felfújt hajjal, kék flitteres ruhában, körülöttem a lányok hasonlóan felturbózva meg a rengeteg statiszta meg a stáb, és úgy éreztem, hogy álmodom – lelkendezett újságírók előtt Melissa McCarthy. – Bele kellett, hogy csípjek magamba! Egy álom ott valóra vált. Azután kemény munka következett, míg összehoztuk a 80-as évekbeli táncot… de amikor maga tWitch mondja az embernek gondterhelten, hogy „hú, ezt még gyakorolnunk kell kicsit”, az feledhetetlen élmény! (IC Press)Szerző: hp

A filmben egy camoe erejéig a Grammy-díjas énekesnő, Christina Aguilera is felűtnik.Szerző: hp

A civilben házaspárt alkotó Melissa McCarthy és Ben Falcone negyedik közös filmje (Koszorúslányok, Tammy – Nagymami elszabadul, A főnök).Szerző: hp

A film forgatása 2016. augusztusában kezdődött meg Atlantában, Georgia államban. Szerző: hp

Hát ez lesz abból, ha egy házaspár együtt ír forgatókönyvet, azután a feleség a főszereplő, a férj pedig a rendező: Melissa McCarthy nemrég azt mesélte egy tévé show-ban, hogy új vígjátéka, A partiállat (Life of the Party, hazai bemutató: május 10.) tulajdonképpen egy otthoni családi poénból született. A civilben is nagyon vidám színésznő ugyanis azzal szokta húzni két lányát, a 11 éves Viviant és a 8 éves Georgette-et, hogy ők sosem válnak el egymástól: „ugye milyen jó lesz, amikor ti egyetemre mentek, és én is megyek veletek?” – szokta kérdezni. És ez annyira megtetszett neki, és férjének, Ben Falcone-nak, akivel már több nagy sikerű vígjátékot hoztak tető alá, hogy meg is írták az anya történetét, akitől pont akkor lép le a férje, amikor a lánya is elmegy egyetemre. Úgyhogy mit csinálhatna anyuci? Maga is újrakezdi az iskolát… pont ott, ahol a lánya: és mindenre hajlandó, hogy beilleszkedjen a huszonévesek közé – sőt, felülmúlja őket. – A partiállat végül olyan jól sikerült, hogy a lányaim tutira nem nézhetik meg – mondta a színésznő. – Egyelőre biztos nem. Vagy csak úgy, ha én is ott vagyok, és néhány részletet áttekerek. (IC Press) Szerző: hp