A partiállat

Life of the Party

2020.10.05 Annuska

Negyedszerre sikerült végignéznem, mert mindig belealudtam. Melissa jó komika, de ez már nekem erőltetett volt és poénok javai is alpári.

2018.09.17 vivikejencikelara

Imádom a kövér színésznőt, de valahogy A Főnök című filmje jobban tetszett. Az előzetese alapján túl sokat vártam a filmtől. Volt egy két nagyon vicces rész, de alapjába véve unalmas volt.

2019.01.09 dovetusfurdo

Számomra gyenge és erőltetettre sikerült ez a film . Minden mozzanatot előre tudni semmi csavar a storyba . Egy poénon se nevettem.

2018.06.28 Csicsi88

Már az előzetes sem hozott lázban. De csak csak neki estem a filmnek. Végig nézve a filmet megbizonyosodtam, hogy gyenge filmnek sikeredett. Sokkal jobb filmjei vannak Melissa Mccarthy-nak. Ez egy langyos leves.

2018.05.07 Bulki

Hát, már bocs, de szerintem ennek a filmnek szörnyen primitív a humora. Nagyon nehézkesen néztem meg, de utálok félbehagyni ezt a filmet. Minden esetre, szerintem nagyon alacsonyra tették a lécet, és nem tudom, lesz-e még lejjebb. Nem igazán tudom ajánlani. :(

2018.06.14 schvarz

Nem rossz film, de újszerű nincs benne. Egyszer nézhető. Laza, könnyed, egyszerű film elfogadható humorral. "Egynek jó" kategória. Lazulni vágyó estékre kiváló.

2018.05.04 kmona

Hát, én teljesen kész vagyok, totál imádtam, ez az a fajta film, amire beülsz a mozikba és mindent elfelejtesz pár órára. Nem kell túlspilázni, ez egy rém egyszerű történet egy rém egyszerű alapszituval. A poénok ütősek és az alakítások is szuperek voltak!

2018.07.06 kisssjanka

Egy újabb pörgős, jópofa és jó értelemben agyament, pörgős vígjáték Melissa McCarthyval. Garantált másfél óra folyamatos nevetés. De csakis a Kém után!

2019.01.12 dannab24

Baratnoimmel neztuk a filmet, nagyon sok komikus esemeny van, igazi tiniknek valo film. Szuper vigjatek, kedvenceim koze sorolom. Az egyetemi bulikrol, a felnott elet problemairol szol, amelyet meg lehet oldani barmilyen neheznek gondoljuk.

2018.07.23 Trk_Virag

Fhuu.Annak ellenére ,hogy bírom Melissa McCarthyt (csak miatta ültem le megnézni ) ez a film elég gyenge lett.Aranyos,jókat lehet nevetni rajta és ennyi.Egyszer elmegy,de tényleg ne várjatok túl sokat .

2018.05.11 azurou

A sztori egész érdekes alapfelvetésből indul, szerintem volt is ebben valami, de az az érzésem, hogy ennél egy kicsit többet is ki lehetett volna hozni a dologból. Nem volt rossz, de szerintem eléggé belesimul az átlagba. Ha vígjátékot akarsz nézni a... Több

2018.05.13 Péter Pálfi

Hát megnéztem, de inkább ne tettem volna. Még szerencse, hogy nem én fizettem a jegyet. Iszonyú gyenge poénok voltak, a cselekménye teljesen kiszámítható volt és egész hazajövet azon gondolkodtam, hogy miért kapott 16-os besorolást?

2019.02.25 Missy326

Ez a film Melissa McCharty eddigi legrosszabbra sikerült filmje-szerintem-. A poénok borzasztóan erőltetettek. Az embernek végig az az érzése, hogy már ezerszer látta ezt a filmet, hiszen annyira "tucat". Az átlagos feleség, aki feladata önmagát, álm... Több

2018.05.10 necum

Egy kicsit elfogult vagyok Melissca McCarthyval kapcsolatban, szóval eleve vártam már a filmet. Bár nem ez élete legjobbja, szerintem teljesen jó kikapcsolódás lesz mindenkinek, aki kedvelei a vígjátékokat. Engem lekötött és szórakoztatott, szóval tőlem jár rá a négy csillag.