Lilo & Stitch - A csillagkutya

Lilo & Stitch

2019.06.18 Zsolti01

Szerintem nagyon jó film lett. Az animáció, a koncepció, a megvalósítás és a zene is nagyszerű lett ebben a filmben. Egyik kedvenc filmem lett ezáltal.

2015.09.01 Mr. Zero

Nagyon jó volt. Tökéletes volt benne a hangulat, a poénok, az akció jelenetek. Nem is beszélve akkor már a színészekről. Szerintem igazán szerethető a történet is így nincs semmi baj vele. Leköti az embert.

2016.07.29 Homer

Imádtam régen ez a mesét és most is még, bár már vannak előtte a sorban frissebb mesék, de akkor is a top 10-embe marad mindig. Aranyos és akciódús mese. Stich nagyon jól ki lett találva és a hawaii fíling nagyon jól működik a mesében.

2019.03.16 Vágottszemű

A testvérem és én is nagyon szerettük kicsiként. Sok jó vicc van benne, amin sokat lehet nevetni. Az egész szerintem a humorra épül, mintsem a történetre.

2016.07.22 K.bogi

Nagyon aranyos mese. Egyik unokatestvérem ajánlotta azzal, hogy ez a mese nem feltétlenül gyerekeknek szól kizárólag és nagyon jó. Úgyhogy mivel ráértem nekiugrottam. És nagyon megtetszett. Nagy macskás, macskatartó vagyok, úgyhogy valahogy szurkoltam a kis lényecskének

2015.06.05 Mr. Z

Nagyon aranyos és cuki mese volt. Kissé idétlennek tűnt eleinte meg se akartam nézni de izgalmasabb lett mint vártam. Nem csak gyerekeknek ajánlott. Láttam már sokkal jobb mesét is de családi szórakozásnak kiváló.

2015.06.20 Kellangy

Az egyik kedvenc mesém, nagyon aranyos karakterekkel, nem szokványos történettel. Izgalmas, felnőtteknek is jó kikapcsolódás lehet.

2017.07.04 gerda

Sok mesét láttam már a Disneytől de ez valamiért annyira nem kötött le. Még gyerekként láttam de nem is igazán maradt meg bennem, vannak ennél jobbak is.

2015.12.29 Luxury

Vannek ettől érdekesebb és szebb mesék is, de egyszer mindenképpen ajánlatos megnézni. Nagyon aranyos karakterek vannak a filmben. Nem csak gyermekeknek, hanem felnőtteknek is szórakozást nyyújt.

2019.03.27 süti1999

Imádom ezt a mesét. Emlékszem, gyerekként ez volt az első mese, amin elsírtam magam, mikor Stich a végén beszél a családról. Egy nagyon jó, magával ragadó mese, amit nem csak a gyerek, hanem a szülő is élvez.

2015.02.23 Jcsornane

Aranyos kedves kis mese nem csak gyerekeknek, érdemes megnézni nagyon :) Vannak ettől jobb mesék is, de egyszer mindenképp érdemes megnézni, ha egy jó kis önfeledt szórakozásra vágysz.

2019.02.24 CsNika

Nagyon megfogott. A cselekmény is érdekes, a főszereplők személyisége is úgy lett kialakítva, hogy egyedivé váljon a film tőlük, üzenete is van, és emellé még szórakoztató is, szóval egyértelműen ajánlom felnőtteknek is :)

2019.06.03 gyjudit

Igazán szerethető. Főleg a Nani és Lilo karaktere közötti kapcsolat fogott meg.

2016.05.28 Domino

Nagyon számítottam rá, hogy ez majd egy jó mesefilm lesz, mert a története is izgisebbnek tűnt, mint az átlagos Disney meséké, érdekes volt a helyszínválasztás is stb., de végül nekem nem sikerült igazán életre kelteni a szereplőket, nem annyira alakult ki kötődés velük, úgyhogy végül is csalódás volt számomra a film.