Lilo & Stitch - A csillagkutya

Lilo & Stitch

2024.01.02 Timon

Szupermaradandó modern Disney-klasszikus

Évezredünk elején jött ki, amikor még nem volt annyira elterjedt a 3D-s animáció, és ennél ez szerencsére elég jól sült ki. Látszik, hogy nagyon igyekeztek a rajzolók az eredetibb stílusnál maradni. Persze az, hogy hogy áll, az részletkérdés. Nekem már csak ez nagyon tetszett. Hát még a történet! Az Atlantisz után a Disney szerencsére volt elég bátor folytatni a sci-fis animációs filmeket ezzel és A kincses bolygóval. Merész volt űrlényes környezetben kezdeni, főleg ilyen keménnyel. De minden megváltozott, miután a Földre került. Az új környezetben találkozik egy nem mindig túl fényes helyzetben élő kislánnyal, aki elnevezi Stitch-nek, és jó barátok, sőt család lesznek. Hűségük persze csak ember- és űrlénypróbáló kalandok után bizonyosodik be. Viccesek voltak az ügynökök, pontosabban ahogy inkább ügyetlenököket játszottak, hogy úgy mondjam. :-) Nagyon tetszett, ahogy a végén még az űrlényvezér is megértette Stitch-éket, elengedte, és gyakorlatilag úgy válnak el, hogy nincsenek ellenséges viszonyban. Lilo és Stitch továbbra is együtt élhetnek vígan. Nagyon tetszett a film zenéje, persze leginkább a Hawaiian Roller Coaster Ride, mely eszméletlenül fülbemászó. (Most is azt hallgatom replayen. :)) ) A maga 21-22 éve nem látszik meg ezen őszinte filmen, mely friss és időtálló. 10/10.

2017.08.28 Deku

Végtelenül szerethető lett ez a film, nagyszerű karakterek, eszementül tetszetős volt a látvány és persze a zene is csúcs volt. Ez érződik de én imádtam ezt a filmet. Tök király.

2016.05.28 Orosz István

Nekem nagyon teszik igazán érzelem teli mese. Stich aki gonoszságból született, és első számú célpont a földre menekül. Bujkálása közben összetalálkozik egy Lilo nevű kislánnyal akinek nincsenek barátai, mellette erős családi gondokkal küzd. Ám egy r... Több

2019.04.28 Ms. Akárki

Nagyon édes és gyönyörű mese a barátságról, szeretetről, családról és persze a kitartásról. Lilo és Stich az egyik legjobb Disney barátságpáros szerintem. Nagyon sok felnőtteknek szóló poént is tartalmaz, így mindenképp érdemes legalább egyszer megnézni.

2018.03.23 hackerjulcsi

Furcsa és egyedi megközelítése a másságnak ez a mesefilm. A befogadás, a barátság és az elfogadás értékét közvetíti számomra leginkább ez az animációs film. Nagyon ötletes a kis lény megjelenítése, nekem bejött. 5*

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon jó mese. Egyik kedvencem. Nagyon ügyesen belecsempészett fontos, szomorú témákat egy jó adag humor és akcióban. Jó kis egyveleg és működött is. Stitch-et nagyon szeretem. Érdekes és nagyon valós kis karakter a belső vívódásaival.

2019.05.29 Thibo84

Szerethető a film és maguk a karakterek is, ráadásul még a humora is jó lett.

2019.01.05 szabomarc

Ez is a kedvenceim közé tartozik a Disney-univerzumból. Nagyon jó hangulata van a rajzfilmnek, jó a története, nagyon tetszett végig, lekötötte az ember figyelmét. Ajánlom mindenkinek.

2018.03.25 NFG

Bár az űrrel kapcsolatos megnyilvánulásokat nem szeretem, ez a mese mégis a kedvencem lett! Meg merem kockáztatni azt a kijelentést, hogy nincs még egy hasonló mese, ami ezt a színvonalat adhatná!

2017.05.31 vivikejencikelara

Nagyon tetszett az egyik kedvenc mesém. Imádom mikor egy kis lényről azt hiszik hogy gonosz aztán mégis kiderül hogy egy tünemény. Ritka az ilyen mese amiben ennyi érzelem beleszorult.

2018.09.23 Norbert93

Aranyos, vicces és szerethető kis mese. Nem mutatott túlságosan újat, de szépen megáll a lábán a mai napig is.

2018.01.30 zsani

Ez egy nagyon vidám és gyönyörű mese az igazi barátságról. Mai napig kedves számomra. Nagyon kellemesek a betétdalok.

2015.07.26 one1970

Én nagyon szeretem az ilyen filmeket, amikor nem egy sablonos történetet próbálnak megcsavarni, hanem egy különleges helyzetet akarnak a valóságba ültetni humorosan!:)

2018.03.07 kevelin

Szerethető történet egy szerethető "űrkutyáról" és a kislányról akinek szívéhez nőtt a jövevény. :)