Vélemények: Lizzie Borden fejszét fogott (2014)

Anti007   2019. 04. 28.

Igaz történet vagy városi legenda?

Nem tudom, igaz vagy csak fikció. Mármint a gyilkosság, mert Lizzie Borden valós személy volt, csak nem tisztázott, ő tette-e.... Nyomasztó, de izgalmas, érdekes thriller. Részemről ajánlom. :)

Berto49   2018. 12. 25.

Jó házból való úrilány a vád alatt

„Lizzie a fejszét remekül kezelte – / édesapja fejét negyvenszer beverte./ S látván az eredményt, amelyet elére, / negyvenszer ütött a mama fejére.” (Agatha Christie: Temetni veszélyes) Ez egy erősen átírt, a nép ajkán megváltozott versike, amit az ... teljes kritika»

zoleykrajcsi   2016. 10. 03.

A Lizzi Borden baltát fogott egy igazán feszült, izgalmas és rendkívül nyomasztó film, ami a képernyű elé szögezi a nézőt.Imádtam a film zenéjét, nem beszélve a főszereplőről, aki lélegzetelállító volt a szerepben.

Topicica   2016. 10. 19.

Ez egy nagyon-nagyon jó és valószerű feldolgozása a történetnek. Jobb színészt nem is találhattak volna a szerepre!