Lorax

The Lorax

2016.07.25 N.Béla

Nagyon értékes animációs mese. Oktatófilmnek sem lenne rossz iskolákban, mondjuk áltlaános iskolákban. A környezetvédelemért, a fák, növények védelméért szólal fel, de úgy hogy közben vicces és magas szinten szórakoztatja a felnőtteket és a gyerekeket is teljesen.

2016.08.01 Fanni11

Rettentően aranyos film ami megmutatja mi a nagy problema manapsag!!!

2017.05.22 NLHF

Össze sem tudnám számolni hányszor láttam. Van mondanivalója, leköti a gyereket, felnőttként is jókat lehet rajta derülni. És a zenék... tökéletesek. A gonosz karakter is annyira egyedi és szerethető. Tökéletes!

2015.02.14 czardora

Tanulságos kis történet, mint az összes Dr. Seuss "mese". :) A zenék is nagyon jók benne, Once-ler egy pillanat alatt a szívébe lopja magát az embernek. A Lorax pedig bölcsen szól a maga "idegesítő" módján :))

2014.12.02 tomvétsz

Nagyon aranyos mese, tökéletes gyerekfilmnek, a tanulsága is teljesen elfogadható, nem úgy, mint egy csomó mai gyerekfilmnek, és ráadásul poénos és élvezhető. Abszolúte ajánlom mindenkinek.

2015.04.02 szabo0421

Nagyon elgondolkodtató és egyszer tényleg mi is ide fogunk jutni ..... mindenkinek ajánlom! :D Nagyon tanulságos film, nem csak gyerekeknek.

2015.03.17 Joachim

Furcsa egy kis mese, de azt kell mondjam, hogy nekem tetszett. Nagyon fantáziadús,vicces,hangulatos. Sok fülbemászó dallam,ének.

2015.01.28 Kristófka

Aranyos kis látványos szép színes mese volt nagyon tetszett a gyermekeimnek is.

2015.02.17 dora298

Ez egy nagyon aranyos mese! Plusz: tanulni is lehet belőle! :) És azok a macik hát, tényleg cukik ^^ sajnáltam is őket amikor, kivágták tőlük a fákat :(

2015.08.12 FunBoi

Aranyos film nem túl eredeti mondanivalóval, de hát gyerekeknek készült, mit lehet tenni. Az eredeti könyv is nagyon aranyos, szerintem ez egy teljesen korrekt feldolgozás. Tetszett alapvetően.