Lúdas Matyi

Lúdas Matyi

2016.02.18 The queen

A történetet mindenki ismeri. Ezek a figurák kedvesek, bájosak.

2015.05.19 klaudia4469

Ez a második magyar mese amit a kedvencemnek mondhatok. Emlékszem amikor 5évesen elvittek anyuék moziba! Ha rossz voltam és el lett verve a seggem, hónapokig azt emlegettem, hogy majd én is háromszor adom vissza. Csak ajánlani tudoma családoknak, és gyerekeknek egyaránt. Nagyon tanúságos és érdekes mese:)

2015.09.28 marcibodri

Magyarországon ki ne ismerné a Ludas MAtyi sztoriját. Szinte senki, annyira alapfilmé lett ez a zidő kfolyamán. A rajzok remekek, és a szinkron is király. Ajánlom.

2019.01.05 MissFortune

Nagyszerű népmese, amiben Ludas Matyi viccesen vívja ki az igazságát és tartja meg ígéretét. Kiskorom egyik kedvenc meséje.

2015.01.28 Timcsa

Ez is örök klasszikus! Humoros és tanulságos mese! Szeretjük!

2015.01.28 PNemeth

Ludas Matyi egy kiváló magyar alkotás, ajánlom mindenkinek.

2015.03.10 nemethgergo31

Gyermekkorom kedvenc meséje! Nagyon szépen rajzolt mese, szuper kis magyar klasszikus, egyszer mindenkinek érdemes lenne megnéznie.

2015.03.31 Andi66

Ezt a történetet mindenki ismeri, de ha nem látta a rajzfilmet, akkor nem tudja, hogy mennyire vicces is tud lenni. Igazi szórakoztató rajzfilm. Még mindig újra meg újra megnézem, ha van rá lehetőség.

2015.03.30 ganna

Kihagyhatatlan alkotás, kisfiam nagy kedvence bármilyen formában. Én is imádtam, az egyik kedvenc mesém, minden korosztálynak tökéletes szórakozást nyújt.

2015.03.26 zotyika33

Ez a mese egy igazán kalasszikus magyar történet. Nagyon tanúlságos és furfangos mese. Nagyon sokszor megnéztem már és még tervezem a jövőben is a megnézését. Nagyon szeretem.

2015.03.30 paixmondiale

Imádom Ludas Matyi történetét! :-) Gyerekkoromban a Szaffi mellett ez volt az egyik legkedvesebb mesém! Azonkívül, hogy szórakoztató, jól megírt, megrajzolt alkotás, iszonyatosan tanulságos is! Aki másnak vermet ás....

2015.03.11 tothistvan2

Igazi magyar gyöngyszem, örök klasszikus. Könyvben is rengetegszer elolvastam, a mese hűen visszaadja azt ami a könyvben van. Mai szemmel nézve a látvány egy kicsit kopottas , de a belső értéke páratlan. 9/10

2015.01.26 lenakovacs

Nagyon jó kis mese, örök érvényű üzenettel. :)

2015.03.15 fdavid

Kedvenc magyar mesém. Tanulságos, szórakoztató, minden gyerek számára kötelező darab.