Lúdas Matyi

Lúdas Matyi

2018.03.18 hackerjulcsi

Szépen kivitelezett, jól sikerült adaptáció. Mégis nem tartozik a kedvenceim közé, mert valahogy nem szerettem eléggé gyerekként, nem volt elég vicces, nem volt elég fordulatos nekem.

2015.04.26 Bizsu82

Klasszikus magyar mesefilm, amit mindenkinek legalabb egyszer latnia kell. Tanulsagos, realis, igazi mese.

2018.07.16 czerik

Tanulságos, vicces mese. Ajánlani tudom annak, aki még nem látta, bár olyan ember nem sok van.

2016.02.08 doroffee

Hú, hányszor láttam ezt a rajzfilmet, amikor kicsi voltam... zseniális benne az animáció. Kedves, a gyerekeknek és a felnőtteknek is élvezhető, és nagyon humoros. De maga a történet is egy időtálló klasszikus.

2015.11.21 irongozu

Nagyon szeretem ezt a rajzfilmet. Annyira jó a történet és az ábrázolások (még a jó öreg Biri néne is), hogy akárhányszor meg tudom nézni, mégsem untat.

2015.05.21 Laci000

Nagyon kis szerethető mese. Nagyon jók a figurák, a hangjuk is kiváló, a rajzolása, a zenéje, minden-minden tökéletes. És a története is nagyon jó! :)

2015.02.21 oneminute

Örök klasszikus, s mindemellett hatodik osztályban benne is van a tankönyvben, így mindig meg is nézzük. Nagyon élvezik a gyerekek és én is. Mindig a gyermekkorom jut eszembe erről. Bájos kis történet!

2018.02.11 zsani

Azt a mesét minden embernek alapvető lenne hogy megnézze. Nagyon tanulságos, és helyes értékrendet közvetít. Nagyon szeretem a rajzolt meséket, nekem azok az igaziak.

2016.05.21 Vadgazda

Magyar rajzfilmtörténeti remekmű. Nagyon jó a sztorija, a kivitelezés is szemet gyönyörködtető. Igazi magyar rajzfilm. Nagyon tetszenek a karakterek és ötletes sok szempontból a rajzolás. Ajánlott mindenki számára.

2015.10.27 fcbnandi

Gyerek voltam, amikor apa megvette VHS kazettán. Nagyon szerettük az egész családdal. Már régen láttam, de emlékszek szinte minden jelenetre. Nagyon vicces és jópofa kis mese.

2015.07.26 one1970

Gyermekkorom kedvenc meséje! Nagyon szépen rajzolt mese, szuper kis magyar klasszikus, egyszer mindenkinek érdemes lenne megnéznie.

2018.03.19 Rendszergizda

Nagyon régen láttam már, de nagyon megmaradt az emlékemben Lúdas Matyi története! A magyar rajzfilmek ékövének is nevezhetném ezt a mesét! Mindenkinek ajánlom a figyelmébe!

2016.05.21 Gecko

Egy másik jó példa a Vuk mellet a jó magyar filmekre. Felnőtteknek és gyerekek számára is egyaránt szórakoztató mesefilm arról ,hogy a roszz mindig megkapja ilyen vagy olyan formában a neki szánt bűntetést. Emellett persze humoros és csavaros kis mese.

2015.06.30 padfoot8925

Csak ajánlani tudom a családoknak, és gyerekeknek egyaránt. Nagyon tanulságos és érdekes mese :) Nagyon jók a figurák, a hangjuk is kiváló. Gyerekkorom nagy favoritja.