Majdnem híres

Almost Famous

2023.10.05 tangatamanu

A főszereplő kis srác színésznek született. Nagyon tetszett az eredeti perspektíva. Könnyedén beszél egy nehéz témáról.

2017.10.22 Deku

Ez teljességgel nézhetetlen nem tudom, hogy ez kiknek jöhet be de nálam semmit se ért el. Hatalmas csalódás volt, lehet én vártam sokat tőle de akkor is. Volt egy nagyon alap és gyenge történet ami mellé a karakterek is nagyon laposan muzsikáltak benne.

2017.02.02 hszpp

Nem mostani film,mégis 100x jobb,mint néhány a friss filmek közül. Nagyon jól játszanak a színészek benne,s a történet is kifejezetten jó. Abszolút leköt,nem unatkozol rajta. Máig bármikor megnézném:)

2023.08.01 erahurka

Feelgood felnövéstörténet. A vége kicsit talán sok volt, jobban tetszett volna fordulat nélkül. A Licorice Pizza járt közben az eszemben, más de mégis hasonló élmény volt.

2015.06.10 Dodi

Roppant jó film. Gazdagon tartalmazza a korszak jellemvonásait. Legyen szó a lázadásról vegyük példának a srác nővérét. A viselkedését, tetteit. Hűen tükrözte a "vírus" terjedését...a nővére, maga a srác, és fiatalok terjedelmes tömegét "fertőzte" me... Több

2017.06.02 Olivér Rózsa

Meglepően jó film. A néző szinte olyan mintha a csoport tagja lenne és ő turnézna velük. Remek dráma van benne és a párbeszédek is gördülékenyek és életszerűek. Mindenképp erős forgatókönyvű, de minden más is rendben volt a filmben!

2015.07.24 rhamus

Annyira részlet gazdag az egész, hogy ajánlom többször is megnézni. Itt megtalálsz mindent, persze elsősorban akkor, ha a kategória kedvelője vagy. Zeneileg és színészileg is nagyon rendben van.

2017.05.14 Gábor Rózsa

Kellemes filmélmény jó sztorival, szerethető szereplőkkel. A rocksztár életet egy nagyon közeli és közvetlen gyakorlatilag teljesen megérthető, átérezhető formában mutatja be számunkra.

2016.05.03 raczdavidzsolt

Tipikus csajos sorozat! Szuper!

2014.12.19 tamas84

Rossz belegondolni, hogy már másfél évtizede jött ki ez a film, ami nem mellesleg az egyik nagy kedvencem. Hihetetlen erős alakítások (Kate Hudson, Philip Seymour Hoffman) és egy nagyon ütős kis történet, megfejelve egy zseniális rendezővel és a 70-es évek atmoszférájával. Nem kell filózni rajta, 5/5!

2015.08.07 Peeves112

Mennyire jó ez a film, nem is nagyon tudom, hogy ki az, akinek ez ne tetszene. Zseniális színészi játék látható a filmben. Bátran ajánlom mindenkinek. :D

2015.06.03 tomvétsz

Végre egy igazán hiteles (legalábbis minden ízében annak tűnő) film a 70-es évekről. Nem véletlen, hogy Cameron Crowe Oscart kapott a forgatókönyvért, nagyon meg is érdemelte. A Majdnem híres egy igazi mestermunka, kétség sem férhet hozzá.

2015.04.25 Toncsi

RocknRoll a 70-es évekből, mit lehet ehhez még hozzátenni? A remek rendezést, a kiváló hangulatot a brutális alakításokat? Ja tényleg, bármennyire is szeretnék, nem tudok a maximumnál több pontot adni.

2015.03.30 kisgondor

Hiteles (nek tűnő) film, bekapcsolódva a filmbe tényleg átjön az akkori életérzés. Amúgy is szeretem a 70'-es 80'-as évek hangulatát, ez a film még inkább előhozta belőlem a vágyódást és a sajnálatot, hogy én ennek nem lehettem igazán részese.