Majdnem híres

Majdnem híres

Almost Famous

Kate Hudson

Egy fiatal srác, a 15 éves rockrajongó egy helyi újságnak ír, azonban életében óriási változás áll be, amikor a neves magazin, a Rolling Stone felkéri, hogy írja meg a Stillwater együttes turnéjának részleteit. A szerkesztőségben, mivel a sráccal csak telefonon beszéltek, nem is sejtik, hogy… Több

Premier (HU): 2001.03.22. | HBO Max (2022.11.12.)

2023.10.05 tangatamanu

A főszereplő kis srác színésznek született. Nagyon tetszett az eredeti perspektíva. Könnyedén beszél egy nehéz témáról.

2017.10.22 Deku

Ez teljességgel nézhetetlen nem tudom, hogy ez kiknek jöhet be de nálam semmit se ért el. Hatalmas csalódás volt, lehet én vártam sokat tőle de akkor is. Volt egy nagyon alap és gyenge történet ami mellé a karakterek is nagyon laposan muzsikáltak benne.

2017.02.02 hszpp

Nem mostani film,mégis 100x jobb,mint néhány a friss filmek közül. Nagyon jól játszanak a színészek benne,s a történet is kifejezetten jó. Abszolút leköt,nem unatkozol rajta. Máig bármikor megnézném:)

2023.08.01 erahurka

Feelgood felnövéstörténet. A vége kicsit talán sok volt, jobban tetszett volna fordulat nélkül. A Licorice Pizza járt közben az eszemben, más de mégis hasonló élmény volt.

2015.06.10 Dodi

Roppant jó film. Gazdagon tartalmazza a korszak jellemvonásait. Legyen szó a lázadásról vegyük példának a srác nővérét. A viselkedését, tetteit. Hűen tükrözte a "vírus" terjedését...a nővére, maga a srác, és fiatalok terjedelmes tömegét "fertőzte" me... Több

Patrick Fugit a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Kate Hudson a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Az 1970-es években valóban létezett egy Stillwater nevű együttes, de nem abban a formában, ahogy a filmben ábrázolva van. A valódi együttes mégis belement abba, hogy használják a nevüket, miután elolvasták a forgatókönyvet.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmbéli zenekarnak, a Stillwaternek a dalait Peter Frampton, Cameron Crowe és Nancy Wilson, a Heart nevű együttes énekesnője írta. Crowe és Wilson 1986-2010 között volt házaspár.Szerző: ArpiHajdu és Réci