Aloha

indingo   2018. 04. 15.

Eléggé összecsapott volt a története. Kicsit romantikus szál, meg ez az űrhajós dolog. A főszereplők is eléggé a semmiből jöttek össze. Nem igazán jött be.

HercegPeter   2019. 02. 08.

Az összes komolyabb színésznek és színésznőnek vannak gyengébb filmjei. Például, mint Bradley Cooper-nek és Emma Stone-nak ez. A történet elég összevissza, a karaktereket bár bemutatják mégis olyan, mintha végig ismeretlenek lennének a számunkra. Próbálták a helyi szokásokkal, tradíciókkal érdekesebbé tenni a filmet, de ezzel csak még jobban megzavarták a nézőt. Pedig a kisebb szerepekre is komoly neveket sikerült leszerződtetniük. De ahogy a fociban is mondják, 11 jó játékos még nem elég egy jó csapathoz. Senkinek sem tudnám tiszta lelkiismerettel ajánlani, maximum a színészek legnagyobb rajongóinak.

dailyfilmsan   2017. 12. 17.

Nekem tetszett a film. Kesze kusza de egyben van. Az újrakezdés filmje. minden szempontból megközelítve. Nem mellesleg szép és a zene is nagyon rendben van. Bár a miszticizmust nem nagyon tudtam hová tenni.

duhaj   2016. 03. 27.

A zene az telitalálat ebben a filmben, bár sajnos ez az egyetlen pozitív eleme, amit ki tudnék emelni. A történet nekem egy kicsit kusza és sablonos, ráadásul nekem valahogy a karakterek is egy kissé lebutítottnak tűntek.

WaldyxMan   2015. 06. 26.

Számomra még bőven belefér a korrekt filmekbe, amely ugyan nem hagyott bennem maradandó filmélményt, mégis jól tudtam szórakozni rajta így egyszeri alkalommal. Szerintem egy délutáni mozizáshoz igazán kellemes tud lenni.

John Krasinski
Bill Murray
Bradley Cooper

A filmet Hawaii szigetén forgatták le, nagyjából 37 millió dollárból.

Emma Stone karakterét eredetileg Lisa-nak hívták.

Alec Baldwin második alkalommal szerepel Cameron Crowe filmben. Az első az Elizabethtown (2005) volt.