Aloha

Aloha

2022.07.11 Gábor395952

Nekem nagyon tetszett, s végig lekötött a film! Könnyed romantika, s a csodaszép Hawaii képsorok mind-mind elegyet képeznek. Szerintem a történetvezetés is jó, elejétől a végéig azonosulni lehet a szereplőkkel. Soha rosszabbat! :) Csak ajánlani tudom!

2018.04.15 indingo

Eléggé összecsapott volt a története. Kicsit romantikus szál, meg ez az űrhajós dolog. A főszereplők is eléggé a semmiből jöttek össze. Nem igazán jött be.

2019.02.08 HercegPeter

Az összes komolyabb színésznek és színésznőnek vannak gyengébb filmjei. Például, mint Bradley Cooper-nek és Emma Stone-nak ez. A történet elég összevissza, a karaktereket bár bemutatják mégis olyan, mintha végig ismeretlenek lennének a számunkra. Pró... Több

2021.11.23 dandelion1983

Szeretem ezt a filmet. Van valami különc, megfoghatatlan bája, ami engem nagyon eltalál. Könnyed, mégis nagyon erős érzelmi szálak vannak a háttérben. A befejezése különösen szépre sikerült.

2017.12.17 dailyfilmsan

Nekem tetszett a film. Kesze kusza de egyben van. Az újrakezdés filmje. minden szempontból megközelítve. Nem mellesleg szép és a zene is nagyon rendben van. Bár a miszticizmust nem nagyon tudtam hová tenni.

2022.03.14 Klauka89

Felejthető, nem fogott meg.