Vegyél el

Marry Me

A film 244 087 342 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 143 509 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmben szerelmespárt alakító két színész, Jennifer Lopez és Maluma között 24 és fél év korkülönbség van, J. Lo javára. Az énekesnő ugyanis 1969. július 24-én, Maluma pedig 1994. január 28-án született.Szerző: Harper

Jennifer Lopez és Owen Wilson 23 évvel legutóbbi közös filmjük, az Anakonda után állt ismét együtt a kamerák elé. Szerző: hp

Ez a kolumbiai híresség, Maluma első filmszerepe. Szerző: hp

A film rendezője eddigi pályafutása során javarészt televíziós sorozatokban szerzett tapasztalatot. Kat Coiro olyan sikeres szériákban működött közre, mint a Brooklyn 99 vagy a Modern család, a Marvel pedig őt bízta meg a She-Hulk című sorozat megrendezésével is. Szerző: hp

2019. áprilisában jelentették be hivatalosan, hogy a film főszerepeit Jennifer Lopez és Owen Wilson alakítja majd. Szerző: hp

A film Bobby Crosby azonos című képregényén alapszik.Szerző: hp

A film forgatása 2019. októberében kezdődött meg, és november 22-én ért véget.Szerző: hp

2020 februárjában Jennier Lopez hivatalosan bejelentette, hogy a filmmel egy időben jelenik meg új albumba, mely egyúttal a film hivatalos soundtrackje is lesz. Szerző: hp

Jennifer Lopez 2019 áprilisában a Medicine című kislemeze kapcsán az Ebro Darden of Beats 1 rádióadónak adott interjújában elmondta, hogy a következő albumba valószínűleg egy filmhez készül majd. Szerző: hp