Megérint a halál

Megérint a halál

Kiss of Death
Guszti

Nick Biancót egy lopás során a rendõrség fülön csípi. A börtönbüntetés elkerülése végett információkat ad a rendõrségnek egy alvilági társaságról, ezzel a hidegvérû gyilkosra, Tom Udóra nézve is terhelõ adatokat szolgáltat. Szabadlábra helyezik, ugyanakkor… Több

Premier (HU): 1995.10.05.

2023.11.27 Speedy94

Jó kis akcióthriller

Kiszámítható történet, ugyanakkor mégis elég brutális. Némely ponton engem kicsit a Bosszúvágy című filmre emlékeztet. David Caruso nem igazán tudta meglovagolni ezt a szerepet. Nem igazán áll neki jól az antihős szerep. Ugyanakkor Samuel L. Jackson csendes és morcos karaktere, illetve Nicolas Cage teljesítménye és a kukacoskodó, beképzelt Stanley Tucci zseniális, és sikeresen viszik a hátukon az egész filmet. Kellemes példány. Ajánlott megnézni. Viszont ne úgy kezeljük, mint egy világmegváltó filmet. Egyszerűen élvezzük, és kész.

2017.08.17 mamiéstöti2

Többször láttam már, de mindig lekötött, nem a legjobban álló szerep Nicolas Cage-nek, de ezenkívül egy izgalmas és jó film. Mindenkinek ajánlani tudom.

2019.07.09 Bizsu82

Imádom Nicolas Cage-et de ez a film a többihez képest gyenge, kissé vontatott cselekményű. Voltak részek amiken unatkoztam. Összességében átlagosnak ítélem meg.

2014.12.11 spikeZ

Nem tartozik a legjobb trillerek közé, de Nicolas Cage-nek köszönhetően érdemes volt végignézni. Igéretesen indult, de a sztorit megöli a túlkombinált, nehezen hihető forgatókönyv.

2015.05.26 Guszti

Sem a főszerplő és Samuel L. Jackson nem mutatták meg, hogy jó színészek lennének, viszont Nicolas Cage ötcsillagos teljesítményt nyújtott, nagyon meglepett. De így is csak egy unalmas átlag maradt.

Nicolas Cage és David Caruso mind a ketten január 7-én születtek. Szerző: rbernadett

David Caruso azért szállt ki a New York rendőrei (1993) című sorozatból, hogy játszasson ebben a filmben, és karriert építsen ki az egész estés filmek terén is. Szerző: rbernadett