Megjött apuci 2

Daddy's Home 2

2017.12.09 cvölf

Annyira tipikusan középszerű vígjáték, hogy gyakorlatilag még utálni sem lehet, de igazán szeretni sem. Vannak értékelhető pillanatai, és azért Mel Gibson karaktere is hozzátesz a filmhez, de nagyon feledhető lett a második felvonás. Az elsőre három csillagot adnék, és ez sem érdemel többet.

2017.12.10 Bady

Nem kellenek nagy elvárások ehhez a filmhez, és akkor a maga módján szórakoztató tud lenni. A poénok nagyjából rendben vannak, de a vége felé kissé az érdektelenségbe süpped a mozi. Egyszer nézhető laza vígjáték, semmi több.

2018.02.01 tuzaedit

Az első rész után félve néztem meg, de kellemes meglepetést okozott. Kicsit keserédes, a humora néhol erőltetett, de a végén jó szájízzel jöttem ki a moziból.

2017.12.30 d-mean

Cseppet sem csalódtam benne! Egyszerűen nagyon megfogott, nem vártam se többet se kevesebbet! A színészek és maga a sztori is túlnőtte az első elődét.. Gratulálok hozzá ez egy igazán jó folytatása az első résznek!

2017.12.17 Gabesz

A film éppen hozza azt a szintet, amit elvár a néző. Kell egy kis kiszabadulás a mindennapokból és ez erre a remek kikapcsolódás, hogy megnézzük ezt a filmet. Ki ne örülne két apucinak vagy netán négynek? :-) Kicsit ugyan ismerős a szituáció, mert a ... Több