Megjött apuci 2

Daddy's Home 2

2018.06.09 felicity

Csodálatos, mint az előző része. Nem lehet nevetés nélkül végignézni. Csakis ajánlani tudom.

2018.05.28 SzFa

Számomra mesze elmaradt az első rész színvonalától. Az első rész vége nem is passzol ezzel a filmmel, Nekem nem jött be. Vicces, de az erős kezdés után lemaradt. Nem ajánlom annak aki magas elvárást támaszt vele szemben.

2018.03.24 NFG

Körülbelül olyan minőségű és színvonalú volt, mint az előző rész! Néhol kicsit túlzásba vitték a versengést, ettől kicsit komolytalan lett, de hát ez volt a film lényege!

2017.12.05 Imlah

Általában a több részes filmeknél az első szokott a legjobb lenni, de ez esetben nem! Az első rész nem igazán tetszett. Ez a második sokkal poénosabb, színvonalasabb és színészi alakítást tekintve is profibb!

2017.12.12 schvarz

Annak ellenére hogy több részes filmeknél általában az első rész szokott ütősebb lenni , ez esetben fordítva van! Ez a második rész nagyon is felülmúlja az elsőt, mind a humorát, mind a színészek alakítását tekintve. M.G. nagyon meggyőzően, profin al... Több

2017.12.17 edessszilvia

Az imént láttam a moziban, és bár annyira nem jött be mint az első része, d e azért jókat nevettem rajta. A karakterek viccesek, jópofák és a beszólások nagyot szólnak.

2018.08.17 urbanistaa

Az első részhez képest gyengébb. Ha nem azzal hasonlítjuk össze, akkor egy teljesen elfogadható, klassz vígjáték. Az alapsztori az elsőhöz hasonlóan adott.

2019.12.25 P

Két részben néztem meg a filmet. Először nem bírtam végig nézni, majd a TV-ben kaptam el a film végét. Messze elmarad az első résztől, ami kifejezetten jó volt. Értem én, hogy az alma nem esik messze a fájától, de ezek az apakarakterek túlságosan rátettek a gyerekeik viselkedésére.

2019.01.19 Nagy Zsolt

Minden idők, egyik lejobb vígjátéka

Amikor azt hiszed, hogy nem lehet fokozni sem a történetet, sem a poénokat.... de bizony lehet! Nem is kicsit.

2018.04.06 csokee38

A jó hír az, hogy végre van olyan film, ami nem a szex-ről szól. A rossz hír az, hogy ebben a filmben semmi sem történt. Lényegében arról szólt a film, hogy az első részhez képest, most hogy vannak a karakterek.

2018.04.16 Csicsi88

Nem tudom eldönteni, hogy az első rész vagy a második rész volt jobb. Talán a második rész nem volt annyira erőltetett poénokkal teli és plusz sztárokkal megtoldották. Egyszer nézhető vígjáték.

2020.04.29 nagygellert

Imádom. Karácsonykor már olyan szoksás megnézni mint a resszkesetek betörőket

2017.12.13 giorgio600

A második részt sajnos még nem láttam, de az első rész és az előzetes alapján ütős kis vígjáték. A folytatás sosem egyszerű, de Mel Gibson játéka biztos még többet hozhat ki a helyzetből???? Kíváncsi vagyok

2018.12.01 Böbenyő66

Jókat nevettem rajta. Alkalmanként vontatott, de elenyésző mennyiségben. Mel Gibson alakítása érdekesen új élmény volt számomra. Amellett, hogy egyik kedvenc színészem, nagyon tetszett most egy vígjáték filmszerepben is.