Csocsó-Sztori (2013)

Metegol

harnas1207   2018. 12. 08.

Érdekes témájú mese volt, és a történet is végre nem egy sablon sztori volt. A játékosok néha el-el lőttek egy poént, de a látvány nem tetszett. Ez a fajta rajzolás nekem nagyon csúnya.

irodalmialkotas   2016. 05. 05.

Minket, magyarokat különösen érzékenyen érint, ha valaki azért akar lerombolni egy helyes kis falut, hogy stadiont építsen a helyén…

LionScot   2015. 03. 14.

Érdekes kis animációs film. Látványos, és megnevetteti az embert, bár annyira nem fogott meg engem (mert nem vagyok nagy foci kedvelő!). De akik szeretik a focit azoknak nagyon fog tetszeni!

tamas84   2016. 06. 13.

Kellemes kis animációs film lett, egyedi, azt meg kell neki hagyni, mind sztorijában mind látványában, de őszintén szólva mégsem fogott meg annyira. Családi programnak viszont ideális lehet...

A jelenet, melyben a város polgármestere helikopterrel hagyja el a városházát, utalás a korábbi argentin elnökre, De La Ruára, aki 2001. december 20-án így távozott a kormányból.

A film története az ismert argentin író, Robert Fontanarrosy egyik novelláján alapszik.

A Csocsó-Sztori az argentin rendező, Juan José Campanella első animációs filmje.

Az örök gyerek Amadeo és barátai bajba kerülnek. Ki hinné, hogy a megoldást egy csocsóasztal játékosai jelentik. több»