Mi kell a nőnek?

What Women Want

2015.02.01 Bizsu82

igazi klasszikus, jó alakítás. A férfi-női különbözőségről szól vicces megközelítésben. Többször láttam és nem unatkoztam rajta.

2019.06.01 kevelin

mel gibbson nagyon jót alakít. bár én valószínüleg megzavarodnék ha hallanám mások gondolatait mégis jól sikerült és jól összetett sztori. bár elég régi a film még m is fogyasztható. és anői főszerepben mást tudtam volna elképzelni pl nicole kidmant

2018.03.19 hackerjulcsi

Mi kell a nőnek? - Mel Gibson :DDD Na jó, nem humorizálok. Ettől függetlenül jó film, kellemesen nevettető. Szerintem klassz, de mégsem nézném meg többször.

2018.03.23 NFG

Ez a film szerintem mára alapfilmmé nőtte ki magát! Viccesen ábrázolja a női gondolkodást és a férfiak hozzáállását! Mindenkinek legalább egyszer érdemes lenne megnéznie!

2023.08.19 Ergit

Őszinte, való életről szóló film. Ez is meg lehet nézni többször.

2016.09.23 Ghotik

Magával ragadó vígjáték, ami végig nagyon humoros és szórakoztató. Nem mai film, de mai vígjátékokkal vetekszik. Mel Gibson nagyon jól alakít benne. Laza film.

2016.04.22 HanGa

Mel Gibson nem túl szimpatikus színész, de ebben a filmben remekül hozta a figurát. A története elég abszurd, szép is lenn ha a férfiak hallanák a gondolatainkat. Vannak benne humoros jelentek, egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2017.06.01 vivikejencikelara

Már maga a történet is nagyon érdekes. Humoros. mégis romantikus film. Drukkoltam nagyon hogy Mel Gibson és Helen Hunt összejöjjenek, mert nagyon jó pár. Szuper film , ajánlani tudom csak.

2017.03.09 Hedy0809

Ez a film teljesen a helyén van. Semmi többet nem akar a műfajánál. Vicces,kedves,aranyos. Bármikor meg tudnám nézni!

2021.11.22 Péter Fazekas

Nem igazán tetszett.

2018.06.13 schvarz

Igazi klasszikus, amit akár többször is meg lehet nézni, mert újra és újra felvidít és megnevettet. Nagyon jó a humora és leköti a nézőt. Mel Gibson szuper benne :)

2017.02.26 clay00

Végre valakinek eszébe jutott erről a közhelyről is egy filmet készíteni. Nekem tetszett alapvetően. De igazából ez a film sem ad választ arra mi kell nekünk :D

2016.05.08 deneslau

Érdekes a felvetés, hogy belelássunk más gondolataiba, és mindezt humoros keretek közt mutatják be. Csíptem a filmben Mel Gibsont. Szerintem ez egy időtálló, vicces, bármikor nézhető vígjáték, érdemes megnézni!

2017.07.04 gerda

Óriási film, ezt a világon mindenkinek látnia kell a Micsoda nőhöz hasonlóan. Érdekes témája van, ezáltal a film maga is érdekessé válik, jót lehet szórakozni rajta.