Vélemények: Mi kell a nőnek? (2000)

Sabnock Sanatory   2020. 06. 15.

Amikor megnéztem, már a film elején megkérdeztem magamtól: Miért Gibson??? Hihetetlen melléfogás, mint ahogy Helen Hunt is az. Über gagyi a javából. Értékelhetetlen.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Az egyik kedvenc gyerekkori vígjátékom, melyben Mel Gibson egy teljesen új oldalát mutatja meg és a film egyedülálló módon ad betekintést a női gondolkodásba.

indingo   2017. 04. 15.

Mel Gibson nagyon eltalálta a karakter, mert elég kéjenc feje volt. A történet picit bugyuta, de azért lehet rajta szórakozni. Csoda, hogy nem készült belőle második rész.

rbernadett   2015. 09. 08.

Az alapötlet nagyon jó lett volna és eredeti, de nem biztos, hogy Mel Gibsonra bíztam volna a főszerepet. Valahogy nekem nem volt hiteles ebben a szerepben, annak ellenére sem, hogy szerepelt már más vígjátékban is, amiben szerettem.

Berto49   2017. 09. 16.

Mel Gibson rajongóknak kötelező minden évben legalább egyszer megnézni, ám én nem vagyok az, elég nehéz volt végigkínlódni. Helen Hunt szerintem nem üti meg a színésznői mértéket, mindig ugyanolyan, vagyis semmilyen. Nem is figyeltem, hogy nő (Nancy ... több»

Szilonka   2017. 07. 11.

Kellemes kikapcsolódást nyújt a film, ha nem gondoljuk nagyon túl. Kicsit sértő mind a férfiak, mind a nők számára, de elnéztem neki az utóbbit.

Norbi   2018. 07. 26.

Kicsit gyerekes ötletből merít a film, de nagyon tetszett. Minden perc amikor a nők gondolatait hallgatta szórakoztató volt, és egy kerek kis történet is társul hozzá.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek vígjáték Helen Hunt oldalán. csak ajánlant tudom mindenkinek hiszen igazi kikapcsolódás. Romatikus vigjáték ami rámutat férfi-nő kapcsolatára :)

TomÁcs   2018. 04. 16.

Igazából nem tudtam eldönteni, hogy ki mellett áll a film. A férfiak vagy a nőket pártolja vagy mindenki hibákkal teli és próbáljuk meg így elfogadni a másikat?

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Talán a férfiak jobban értékelik ezt a filmet, mint a nők. A stílust jól eltalálták a készítők, mert még megmaradtak az ízlés határán, amely egyik felet sem sérti.

Ms. Akárki   2019. 05. 12.

Nagyon jó eredeti vígjáték. Hasonlót korábban még nem láttam, így nagyon élveztem. Nagyon vicces ahogy a marketink miatt az összes női holmit kipróbálta és még a lánya a barátjával rá is nyitottak. És ahogy kitanulja, hogy a női gondolatokat hogyan h... több»

Bizsu82   2015. 02. 01.

igazi klasszikus, jó alakítás. A férfi-női különbözőségről szól vicces megközelítésben. Többször láttam és nem unatkoztam rajta.

Lonka   2017. 07. 23.

Voltak benne jó jelenetek, de összességében egy tucatfilm kicsit bugyuta sztorival. A szereposztás kicsit dob rajta, de a közhelyes filmek sorát erősíti így is.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Mi kell a nőnek? - Mel Gibson :DDD Na jó, nem humorizálok. Ettől függetlenül jó film, kellemesen nevettető. Szerintem klassz, de mégsem nézném meg többször.

kevelin   2019. 06. 01.

mel gibbson nagyon jót alakít. bár én valószínüleg megzavarodnék ha hallanám mások gondolatait mégis jól sikerült és jól összetett sztori. bár elég régi a film még m is fogyasztható. és anői főszerepben mást tudtam volna elképzelni pl nicole kidmant

Ghotik   2016. 09. 23.

Magával ragadó vígjáték, ami végig nagyon humoros és szórakoztató. Nem mai film, de mai vígjátékokkal vetekszik. Mel Gibson nagyon jól alakít benne. Laza film.

petraszab   2019. 04. 19.

Imádom ezt a filmet, és igen, tényleg ilyenek vagyunk mi, nők.

NFG   2018. 03. 23.

Ez a film szerintem mára alapfilmmé nőtte ki magát! Viccesen ábrázolja a női gondolkodást és a férfiak hozzáállását! Mindenkinek legalább egyszer érdemes lenne megnéznie!

vivikejencikelara   2017. 06. 01.

Már maga a történet is nagyon érdekes. Humoros. mégis romantikus film. Drukkoltam nagyon hogy Mel Gibson és Helen Hunt összejöjjenek, mert nagyon jó pár. Szuper film , ajánlani tudom csak.

HanGa   2016. 04. 22.

Mel Gibson nem túl szimpatikus színész, de ebben a filmben remekül hozta a figurát. A története elég abszurd, szép is lenn ha a férfiak hallanák a gondolatainkat. Vannak benne humoros jelentek, egyszer mindenképp érdemes megnézni.

Hedy0809   2017. 03. 09.

Ez a film teljesen a helyén van. Semmi többet nem akar a műfajánál. Vicces,kedves,aranyos. Bármikor meg tudnám nézni!

clay00   2017. 02. 26.

Végre valakinek eszébe jutott erről a közhelyről is egy filmet készíteni. Nekem tetszett alapvetően. De igazából ez a film sem ad választ arra mi kell nekünk :D

gerda   2017. 07. 04.

Óriási film, ezt a világon mindenkinek látnia kell a Micsoda nőhöz hasonlóan. Érdekes témája van, ezáltal a film maga is érdekessé válik, jót lehet szórakozni rajta.

Manyi   2015. 10. 25.

Nálam ez egy igazi klasszikus amit bármikor újra és újra nézek. Nagyon eleven humorú, pörgős vígjáték ami reális témát dolgoz fel vicces köntösben. Jókedvre derít.

schvarz   2018. 06. 13.

Igazi klasszikus, amit akár többször is meg lehet nézni, mert újra és újra felvidít és megnevettet. Nagyon jó a humora és leköti a nézőt. Mel Gibson szuper benne :)

Manson   2016. 10. 17.

Kétszer is láttam még annak idején moziban a filmet és nem bántam meg. Jó humorú, ötletes történetű film, amiben Mel Gibson nagyon jól alakít, hiteles és profi.

Mano35   2015. 10. 20.

Többször is láttam a filmet, és mindig jól szórakoztam rajta. Jó poénokkal teli, valóban szórakoztató film. Mel Gibson hozza a formáját, humoros és magával ragadó.

deneslau   2016. 05. 08.

Érdekes a felvetés, hogy belelássunk más gondolataiba, és mindezt humoros keretek közt mutatják be. Csíptem a filmben Mel Gibsont. Szerintem ez egy időtálló, vicces, bármikor nézhető vígjáték, érdemes megnézni!

Zzssuuzzssii   2016. 09. 20.

Többször is nézhető, humoros, végig nevettető film, amiben nagyon jól alakít Mel Gibson. Hozza azt amit vártam tőle. Meggyőző az alakítása, egy percig sem unalmas a film.

Emma109   2016. 08. 25.

Az ötlet maga tetszett és voltak benne humoros jelenetek is.