Mi kell a nőnek?

What Women Want

2024.01.07 Tomipapi

Mel Gibson szokás szerint túljátssza a szerepét a filmben. De a történet jó, és a többiek brillíroznak, ezért élvezhető. Sőt, kimondottan szórakoztató. Szerencsére nem maradnak a filmben elvarratlan szálak. És boldogan éltek, míg meg nem haltak.

2017.08.17 mamiéstöti2

Az egyik kedvenc gyerekkori vígjátékom, melyben Mel Gibson egy teljesen új oldalát mutatja meg és a film egyedülálló módon ad betekintést a női gondolkodásba.

Amikor megnéztem, már a film elején megkérdeztem magamtól: Miért Gibson??? Hihetetlen melléfogás, mint ahogy Helen Hunt is az. Über gagyi a javából. Értékelhetetlen.

2017.04.15 indingo

Mel Gibson nagyon eltalálta a karakter, mert elég kéjenc feje volt. A történet picit bugyuta, de azért lehet rajta szórakozni. Csoda, hogy nem készült belőle második rész.

2016.05.22 Yosihiro

Remek vígjáték Helen Hunt oldalán. csak ajánlant tudom mindenkinek hiszen igazi kikapcsolódás. Romatikus vigjáték ami rámutat férfi-nő kapcsolatára :)

2015.09.08 rbernadett

Az alapötlet nagyon jó lett volna és eredeti, de nem biztos, hogy Mel Gibsonra bíztam volna a főszerepet. Valahogy nekem nem volt hiteles ebben a szerepben, annak ellenére sem, hogy szerepelt már más vígjátékban is, amiben szerettem.

2017.09.16 Berto49

Mel Gibson rajongóknak kötelező minden évben legalább egyszer megnézni, ám én nem vagyok az, elég nehéz volt végigkínlódni. Helen Hunt szerintem nem üti meg a színésznői mértéket, mindig ugyanolyan, vagyis semmilyen. Nem is figyeltem, hogy nő (Nancy ... Több

2017.07.11 Szilonka

Kellemes kikapcsolódást nyújt a film, ha nem gondoljuk nagyon túl. Kicsit sértő mind a férfiak, mind a nők számára, de elnéztem neki az utóbbit.

2019.05.12 Ms. Akárki

Nagyon jó eredeti vígjáték. Hasonlót korábban még nem láttam, így nagyon élveztem. Nagyon vicces ahogy a marketink miatt az összes női holmit kipróbálta és még a lánya a barátjával rá is nyitottak. És ahogy kitanulja, hogy a női gondolatokat hogyan h... Több

2017.10.23 Bazzzsi

Talán a férfiak jobban értékelik ezt a filmet, mint a nők. A stílust jól eltalálták a készítők, mert még megmaradtak az ízlés határán, amely egyik felet sem sérti.

2018.04.16 TomÁcs

Igazából nem tudtam eldönteni, hogy ki mellett áll a film. A férfiak vagy a nőket pártolja vagy mindenki hibákkal teli és próbáljuk meg így elfogadni a másikat?

2018.07.26 Norbi

Kicsit gyerekes ötletből merít a film, de nagyon tetszett. Minden perc amikor a nők gondolatait hallgatta szórakoztató volt, és egy kerek kis történet is társul hozzá.

2017.07.23 Lonka

Voltak benne jó jelenetek, de összességében egy tucatfilm kicsit bugyuta sztorival. A szereposztás kicsit dob rajta, de a közhelyes filmek sorát erősíti így is.

2019.04.19 petraszab

Imádom ezt a filmet, és igen, tényleg ilyenek vagyunk mi, nők.