Mi kell a nőnek?

What Women Want

2016.10.17 Manson

Kétszer is láttam még annak idején moziban a filmet és nem bántam meg. Jó humorú, ötletes történetű film, amiben Mel Gibson nagyon jól alakít, hiteles és profi.

2016.08.25 Emma109

Az ötlet maga tetszett és voltak benne humoros jelenetek is.

2015.10.20 Mano35

Többször is láttam a filmet, és mindig jól szórakoztam rajta. Jó poénokkal teli, valóban szórakoztató film. Mel Gibson hozza a formáját, humoros és magával ragadó.

2016.08.23 beus1987

Mel Gibsont nem igazán szeretem, számmora van benne valami visszataszító, de eben a filmben a főszereplő karaktere nagyon illet hozzá.

2016.06.17 Panna

Mel Gibsont nem igazán kedvelem, de ez a szerep nagyon passzolt hozzá. A története is elég vicces, férfi és női szemmel egyaránt.

2016.10.26 malnaturmix

Remek ötleten alapszik a film, én bírtam. Kicsit apa-lánya cívódás, szerelem, férfi-nő viszony.

2016.07.27 Karolyka

Zseniális romantikus vígjáték. Talán az egyik legkedvesebb számomra az Elvált nők után. Mindig izgatott vagyok ha újra láthatom. Mel Gibson talán egyik legjobban sikerült romantikus vígjátéka. Humoros, rendkívül szerethető életek, akiket szívesen nyomonkövetünk.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Többször is nézhető, humoros, végig nevettető film, amiben nagyon jól alakít Mel Gibson. Hozza azt amit vártam tőle. Meggyőző az alakítása, egy percig sem unalmas a film.

2015.10.25 Manyi

Nálam ez egy igazi klasszikus amit bármikor újra és újra nézek. Nagyon eleven humorú, pörgős vígjáték ami reális témát dolgoz fel vicces köntösben. Jókedvre derít.

2016.03.28 juliS

Mel Gibson egy fergeteges vígjátékban szerette volna megmutatni komikus és macsó énjét, amiből csak annyi valósult meg, hogy kínosan küzdött a vásznon a nézők nevetéséért. Nem mondom, hogy nincs a filmben egy-két eltalált jelenet, ám összességében ne... Több

2016.04.11 justynaw

A Mi kell a nőnek? egy nagyon üde és nagyon mai vígjáték a két nem állandó árharcáról, ahol végre, talán a női rendezés miatt, nem a szebbik nem marad alul, hanem a férfinem szembesül azokkal a korlátokkal, melyeken nem fog tudni túllépni sosem. Nagy... Több

2015.04.13 reddress1

Nagyszerű film.Az ilyen tipusú filmeknél nagyon nehéz eltalálni azt határvonalat,hogy a film stílusa ne legyen túl bárgyú,nyálas,csöpögős,banális. Itt ez sikerült.Sikerült olyan arányban adagolni mindent a filmben,hogy bárki megtudja nézni,élvezni.Mel Gibson pedig egy lényegében tőle szokatlan szerepben is vérprofi.

2015.03.19 Vanessa

Annak idején kétszer is láttam moziban, és azóta többször is, nem tudom megunni. Az alaptörténet is jó, ötletes a sztori hiszen ki ne akarna belelátni a másik gondolataiba, főleg ha ellenkező nemű az illető. Szórakoztató, jó poénokkal teli.

2018.10.19 AlexCooper

Bár vannak benne jó poénok, inkább romantikus.