Micsoda nő

Pretty Woman

2017.10.18 SzFa

Szeretem élvezetes, szórakoztató, eredeti film. Megéri megnézni. volt is egy vicc, hogy minden magyar szereti ezt a filmet a Priti Wument :D. Mindenkinek ajánlom.

2016.10.25 jencike1985

Richard Gere legjobb alakítása. Nagyszerű történet. Julia Robert is remekül játszotta Vivien szerepét. Hatalmas film, mindenkinek ajánlom. Happy end mindenképpen van. Nekem 5csillag.

2015.05.26 zsanett0820

Épp néhány hete néztem meg (újra) ezt a filmet, és azt kell mondjam, hogy nagyon megnyugtató volt a sok mai romantikus vígjátékhoz képest. Eleve kellemes érzés egy olyan elmúlt világba visszanézni, ahol még nem okostelefonok és közösségi oldalak ural... Több

2018.03.23 NFG

Szerintem ennek a filmnek az ismerete is az alapműveltség részévé válik lassan! A színészek nagyon tehetségesek! A történet pedig annyira emberi és valóságos, hogy lehetetlen nem élvezni!

2016.08.09 tvmérnök

Egy beleveló és tényleg jónak mondható régi klasszis. Nem hiába , hogy évről évre leadják a tv-ben. Humoros , jók a színészek , jó a sztori. Persze romantikus is de ennyi belefér. Nem az a csöpögős , nyálas romantika ,mint a mai filmekben.

2016.10.03 cinderella

Örök kedvenc marad ez a film. Kellemes és szórakoztató. Pont most néztem meg újra sok év után. Már rengetegszer láttam, de nem lehet megunni. Julia Roberts és Richard Gere nagyszerű párost alakít benne.

2016.04.26 HanGa

Örök klasszikus, modern kori tündérmese. A története nekem tetszett, bár közhelyes és kiszámítható, de ettől függetlenül szerethető. Julia Robert itt még igaz természetes szépség.

2018.07.07 oneminute

Igazi klasszikus felnőtt mese. A hétköznapi királylány valóra váltja álmait. Nem is tudom hányszor láttam, de egyszerűen nem lehet megunni.

2015.07.31 Aranyhal

Sablonos amerikai vígjáték, különösebben nem tetszett, volt hogy untatott. Újra nem nézném meg. Története is sablonos, sok hasonló filmet láttam, újdonságot nem adott.

2015.11.22 Jozzsef

Jó film,férfiaknak is tetszeni fog.Julia és Richard nagyon jó párost alkotnak.Képesek elhitetni velünk,hogy létezik igaz szerelem.Mondjuk a film témája 1990-ben érdekesebb volt.

2015.06.16 AESB

Imádnivaló film! A története aranyos, kedves és szórakoztató. Igen, kicsit tündérmesés. :) Teljesen magával ragadja a nézőt, újra és újra megnézem, de sose unom meg. A főszereplő páros pedig tökéletes!

2016.03.20 tamas84

A Micsoda nő! egy kedves, szerethető kis film, és ezzel mindent el is mondtam róla. Gere és Roberts párosa jól működik, nagyon kellemes atmoszférát kölcsönözött a filmnek kettejük összjátéka, de ez így is csak egy átlagos, kicsit szirupos, kicsit nyúlós alkotás.

2017.07.04 gerda

Rengetegszer láttam már de még biztos fogom is. Szuper film, érdekes történet, jó színészekkel. Kár hogy ma már nincsenek ilyen típusú és hangulatú filmek.

2015.09.01 Barthy

Nem lett egy fantasztikus világmegváltó alkotás. Egynek is épphogy csak elmegy. De még benne van a nézhető kategóriában. Sajnos nem tudok túl sok pozitívat mondani erről a filmről. Talán a karakterek játéka az ami egyedül nézhetővé tette és kész. Nem hagysz ki vele semmit ha nem nézed meg.