Micsoda nő

Pretty Woman

2015.05.01 Mozi22

Kicsitt a My Fair Lady jut eszembe róla.

2015.03.28 fazsuzso

Modern tündérmese, mely nem véletlenül hozta meg a sikert Roberts és Gere számára. A film vígjátékból finom melodrámává alakul, miközben kellő időt és energiát szán a választott témakör emberi oldalának megismertetésére. Kivételesen jó filmes illúzióvá avatja a happy endet. Jól felépített film.

2017.02.27 kucsera

szerethető, kedves film. nem egy átlagos.inkább kultusz filmnek mondanám.mindenki látta már legalább egyszer. és mindenkinek pozitív a véleménye róla pedig a főhősnő nem az angol királynő.

2021.07.21 Léna Virág

Alapfilm, minden nőnek kötelező.

2015.08.27 justynaw

A számtalan klisé ellenére én nagyon szeretem ezt a filmet, végtelenül bájos és szerethető, jók a karakterek együtt és külön-külön is, és az sem zavar, hogy az egész csak egy limonádé, mert nagyon hűsítő, és éppilyen élvezetes. Nem várok el tőle többet.

2015.01.27 S.Nikolett

Nagyon kedves kis tündérmesés történet, amibe az ember el tud kalandozni. Olyan film,ami segít felépíteni az ember saját maga kis tündérmeséjét.

2015.12.02 jazzy

Egy dolog jut eszembe a Micsoda nő!-ről, hogy mennyire korszerűtlen, mennyire lerágott csont az egész dramaturgia, és mennyire habkönnyű a realitástól teljesen elrugaszkodó történet. Valahogy súlytalan és céltalan az egész, hétköznap esti matinémozi.

2015.02.22 glenn

Ez egy olyan film, amit valószínűleg már mindenki látott, ha más nem egy unalmas este az egyik népszerű tv-csatornán. Egyszer nézhető is, de szerintem nem egy nagy film, ha még nem láttad maximum azért lehet érdekes, mert rengeteg utalás van rá más f... Több

2017.05.12 erika23veres

Számtalanszor láttam már, de mindig leköti a figyelmem. Egyik pillanatban még elérzékenyülök, a másikban már nevetek. Ajánlom mindenkinek, akinek eddig még kimaradt. :)

Nagy szerelem. ❤️❤️❤️