Millió dolláros bébi

Million Dollar Baby

2019.01.04 szabomarc

Jó történet, egy érdekes és izgalmas életút bemutatása. Tetszett a kitartás, amit mutatott a főszereplő hölgy. Lekötött, élveztem, mindenkinek ajánlom.

2023.08.27 Ergit

A film mondanivalója nem más, mint az, bármennyire is küzdesz, dolgozol, kitartasz..., jön egy pillanat, és nincs folytatása. Erre a pillanatra is fel kell készülni, ill. a pillanat utáni életre.

2019.06.18 Attila G.

Hatalmas csalódás

HOZZÁSZÓLÁSOM CSELEKMÉNYMEGJELENÍTÉST TARTALMAZHAT! Elnézést kérek mindenkitől, de nem szeretem ezt a filmet. Nagyon nem. Nem feltétlenül mondom azt, hogy rossz film, és megértem azokat, akik lelkesednek érte. Viszont nem érzem úgy, hogy be kellene á... Teljes kritika

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Eastwood zseniális rendező, jobb, mint színész(bár annak sem utolsó). A filmet nagyon sokszor láttam már. BORZASZTÓAN CSODÁLATOS alkotásnak találom. Egyrészt elhiteti velem hogy mindig van remény,hogy mindent elérhetek az életben ha igaz szívvel és a... Több

2021.07.06 Gauss

Felejthetetlen

Zseniális. Egyben motivációs film és egy tanmese is. Nagyon fontos dolgokkal foglalkozik a film. Az legnagyobb filmalkotások közé sorolom.

2016.05.04 D. Shaday

Nagyon szép és megható film, Eastwood egyik legjobb rendezése. Tetszett, hogy végre a női boxról is készült egy mozifilm, szerintem ez egy kimondottan hanyagolt sportág a mozik történelmében, holott legalább annyira érdekes és látványos, mint a férfiak által vívott ökölvívás.

2017.01.30 Gábor Rózsa

Uhh.. Vagány film! Érzelmes is és izgalmas is. A kettő ötvözete teljesen eladta számomra. Végig élveztem és kellemes emlékként gondolok vissza rá. Tudom ajánlani!

2016.09.26 Ghotik

Szerintem ez egy nagyon jól összerakott, igényesen kidolgozott film, ami nagy élményt nyújt a nézőnek. Profi szereplők és érdekes, izgalmas cselekmény!

2016.04.25 gazsika1978

Nekem tetszett, bár tipikus box film, tele tűzdelve ezerszer látott jelenetekkel. Nincs ezzel semmi baj, mert nagyon hiteles a csúcsra törő boxoló , de semmi több. Egyszer meg lehet nézni de semmi extra.

2016.02.04 ellcrys89

Azt hiszem ez egy tökéletes film. Szerintem hasonló témában nem sok jobb van ennél. Többször is könnyedén nézhető és élvezhető film. Ajánlom bárkinek. Izgalmas és nagyszerű.

2016.07.28 Homer

Zseniális film. Nekem nagyon tetszett, pedig a hasonló stílusú túlzottan felmagasztalt kűzdősportos, boxos filmek nem szoktak tetszeni, de ez kifejezetten izgalmas és feszültséggel teli volt a film végéig. Csavarokban sincs hiány.

2015.05.23 titra

Kevés olyan film van, amit egyszer megnézek és utána bármennyi idővel később adott helyzetekben a hatása alá tudok kerülni. Ez egy olyan film amit nem szabad kihagyni, amit pont annyira nem lehet összefoglalni és elmagyarázni mint egy könyvet. Számom... Több

2017.11.17 baalint

Hugom kedvenc filmje,így nekem is kötelező volt megnézni :) És nem bántam meg, tényleg érdemes. Morgan Freeman szerintem egyik legjobb filmje, bár színészi alakításai közül vannak talán jobbak is. Szerintem Eastwood is jól játszik benne,persze rendezőként könnyebb dolga volt

2015.06.11 veszi.peter

Nagyon jó film, Eastwood megmutatta a rendezői tehetségét, Hilary Swank pedig a zseniális színészi tehetségét. A filmben csavar is van, óvatosan a spoilerekkel. Bátran ajánlom, kemény film, a vége is.