
Vélemények (7)
Sajnos a legtöbb klasszikus nem szippant be, mai szemmel porosnak hatnak. Ezt azonban bármikor meg tudom nézni.
Azt hiszem engem ez a film kevésbé érintett meg mint a többséget de sajnos nálam nem hozta el a várt hatást és untatott. Pörgősebb és ütemesebb filmet vártam ettől. Nem jött be.
Mankiewicz Oscarral elhalmozott filmjét másodjára láttam. Témáját most is időszerűnek tartom, mert a karrierlovagok korunkban sem haltak ki. Ugyanakkor a film kétségbeejtően hosszú, annyit szövegelnek benne, hogy a néző feje olyan lesz a végére, mint... Több
Sokan úgy vannak a régi filmekkel hogy a technika miatt csak rossz lehe de ez nem igaz. Igen a technika kezdetleges sok esetbe, de ez készteti a filmeseket arra, hogy ötletesek legyenek történet szempontjából. Valamint olyan szöveggel álljanak elő am... Több
Életszerű, igazi klasszikus kiváló színészi alakítással, profi színészekkel. Ma is nézhető, megfogó és tanulságos, reális film. Klaszikusok kedvelőinek kötelező!
Nagyon jó film, és azt hiszem, örök igazságokat mond el a színház világáról. Bár sok minden kicsit idejétmúlt benne - hiába, csak hatvan évvel ezelőtt készült ez a klasszikus alkotás -, sok minden abszolúte időt álló, és ma is pontosan így van.