Mistress America
Dann007

Greta Gerwig
Greta Gerwig
Lola Kirke

Tracy, a magányos első éves New York-i egyetemista élete gyökeresen megváltozik, amikor közelebbi kapcsolatba kerül jövendőbeli mostohatestvérével, a kalandvágyó Brooke-kal.

(hp)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Brazília
Premier: 2015.01.24. | Disney+ (2022.06.14.)

2017.12.11 HercegPeter

Ez a film mit akart elérni egyáltalán? Nekem egy összevisszaság, egy értelmetlen marhaság. Lehet csak én nem értettem meg, amit az is magyarázhat, hogy vagy 3x kezdtem előröl mert mindig bealudtam rajta. Az összes szereplő idegesítő, még a szimpátia ... Több

2016.08.24 erare

Ez a film nagyon megpróbálta utánozni a beszélgetésekre épülő, lelkizős és világmegváltó gondolatokat megszülő eszmecserés filmeket, de rettentően nem sikerült neki. Annyira félrement az egész, hogy a háromnegyedénél már ideges voltam. Semmi élvezhet... Több

2016.08.24 stomachh

Nem igazán nekem való volt ez a film, én nem tudok róla sokat áradozni. Megértem, akinek nagyon tetszik, de engem nem ragadott magával, nem volt lendülete, nekem ez közepes.

2016.07.31 Fanni11

Nagyon jó film amely elgondolkodtat hogy mi is fontos az eletben!!! Ez egy egyedul megnezendo film!!! Ajanlom!!!

2016.01.21 Sniper

Ez egy fantasztikusan jól kidolgozott film, nekem nagyon tetszettek a karakterek! Jók a párbeszédek is,érdekes a két lány kapcsolatának kibontása.

A forgatás New York-ban (USA) zajlott.Szerző: dulkap

A film két főszereplője Greta Gerwig és Lola Kirke. Kirke korábban alakított egy Greta nevű lányt a Holtodiglan(2014) című filmben. Míg Gerwig egy Lola nevű karaktert alakított a Lola versus (2012) című alkotásban.Szerző: dulkap

(2016. 01. 17.)
Mistress America
Továbbra sem értjük, hogy Noah Baumbach miért szeretne ilyen elkeseredetten az új Woody Allen lenni. Több
A kenderfutár
2016