Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

alexxx   2018. 02. 24.

Elég abszurd a sztori, de a maga nemében abszolút szórakoztató. A francia vígjátékok kedvelői biztosan megtalálják benne a számításaikat, persze erre sem mondanám, hogy maradandó élmény, különösen, hogy múlt héten láttam az Éjszakai játékot, ami szerintem bőven ott lesz az év legjobb vígjátékai közt.

MMcFly2015   2018. 07. 16.

Egy rém egyszerű - sablonnal teli családi vígjáték, amit Christian Clavier színészi játéka tesz szerethetővé. Nem egy eszement vígjátékról beszélünk, hajlik a dráma felé, mégis azt mondom, aki hozzám hasonlóan szereti a francia vígjátékokat, kár lenne kihagyni. Maradandót nem alkot, de mint mondtam; Clavier minden jelenete, és a 80 perces rövidke játékidő eléri, hogy kellemesen szórakozzunk. A végén volt kis hiányérzetem, teljesen máshogy képzeltem el a végkifejletet, így kicsit giccsesnek bizonyult.

EDUARD98   2018. 03. 01.

Nagy kedvencem Christian Clavier, szerintem a ma élő franca színészek közül az egyik legnagyobb, és ami engem illet, minden fenntartás nélkül tudom már fogadni az ő színészi játékát. És ez a film jól példázza az ő tehetségét. Szerintem önmagában nem annyira érdekes a történet és a karakterek is többségükben eléggé plasztikusak, így Christian alakítása gyakorlatilag megtartja az egész koncepciót magában.

KATE   2018. 02. 25.

Felemás érzéseim vannak a francia vígjátékokkal, valahogy ritkán tudok ráhangolódni erre a fajta humorra, de a Derült égből család végülis nem okozott csalódást. A sztori rendben van, tetszik, hogy nem épp szokványos a dolog, a humor is többé-kevésbé ül, szóval kikapcsolódásnak és a hideg elől menekülve teljesen rendben van, de ez a vélemény nálam 3 csillagot jelent. Amit ígér, azt hozza, de igazából semmi több.

Dada   2018. 02. 23.

Szerintem abszolút jó humora van filmnek, én nagyon élveztem legalábbis, igaz, hogy nálam ez nem nagyon lépte át az egyszer nézhető kategóriát, minden esetre nem bántam meg, hogy láttam.

Catherine Frot

Sébastien Thiery saját színdarabját dolgozta át filmmé, de közben megfeledkezett arról, hogy a mozi nem egyenlő a színházzal. 35/100 több»