N/A

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2010.07.20.

2024.03.16 Yosihiro

3D majdnem

Egy újabb rész, ahol a felvezetés és kapcsolódás egy kicsit nyögvenyelős, de azért emészthető. Szóval ez a rész egy olyan tárgyról szól, ami kivetít filmet, vagy épp, ami kell. Ebben az Univille kisvárosban történnek az események. Közben Leena és Frederic közös erővel kitörlik a Leena fejében lévő visszhangokat, amit még MacPherson ültetett belé, és mélyen a tudatában van. Eközben hőseink rájönnek, hogy ezek a valósághű megjelenések akár kárt is okozhatnak. A tárgy, amit keresnek, egy kivetítő, és a másik fele a 13-as raktárban van, amivel meg tudják fékezni ennek a tárgynak a kivetítéseit. Szóval adóellenőrök lesznek, hőseink és kérdezgetik az embereket. Pete el is jut egy doktornőhöz, Dr. Kelly Hernandez, aki ugyan undok vele, de tetszik Pete-nek. Ezt látván Myaka féltékenykedni kezd, ez érezhető ebben a részben. A másik kaland: Claudia és a fiatal Todd között indul el valami szerintem, de majd meglátjuk. Szóval több szálon folynak az események, de valahol mégis nem emelkedik meg a pulzusunk, csupán érdekesnek találjuk az egészet. Így nem csoda, hogy marad a három csillag. Ezzel a résszel sem tudták a jó szintet hozni. Üdv: Yosi