Münó, a holdbéli manó (2014)

Mune, le gardien de la lune

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Elég gyenge mese, csalódnom kellett benne, pedig igazán vártam már. Egyáltalán nem tetszett a képi megjelenítése sem, története is több ponton sántít.

indingo   2017. 04. 15.

A mese elején olyan szokatlanok voltak a figurák, de ahogy teltek a percek megszoktam, sőt a végére még tetszettek is. Nem egy Walt Disney mese, de azért érdemes megnézni.

nanita95   2018. 08. 03.

Kicsit elvont egy mese de édes. Nem a megszokott világot tárja a gyerekek elé. Nagy fantázia kellett ehhez a világképhez. Maga a történet a kötelességről és az elfogadásról szól. Nem lett a kedvencem de nem is tört ki a frász tőle.

Greeta   2017. 12. 13.

Nagyon izgalmas eredeti nyelven a mese, aki teheti úgy nézze meg. Látványban sem mindennapi és történetben is egy különleges mesefilm. Aki szereti a rendhagyó mozit az mindenképp nézze meg.

Hablaty   2016. 10. 10.

Nagyon tetszett a mese látványvilága, a karakterek és a történet sem volt sablonos. Igazi gyöngyszem.

A Münó, a holdbéli manó igazi megkoronázása a francia animáció évtizedes hagyományainak. Eredeti, látványos és izgalmas – egyszerre jelent kitűnő szórakozást kicsiknek és nagyoknak. több»

Egy lenyűgöző, de szigorúan egyszerhasználatos élmény, és remélem, hogy előbb-utóbb készül hozzá egy folytatás, amely képes lesz kinőni a hibákat. 7/10 több»