Villám és a varázsló

Villám és a varázsló

The House of Magic
zsani

A fiatal sikátormacska, Villám egy hatalmas vihar elől menekülve besurran egy titokzatos, ódon házba, ahol a nyugdíjas mágus, Lawrence, művésznevén a Legendás Lorenzo tengeti öreg napjait. A ház minden zugát különféle állatok, különös lények és lélegzetelállító gépezetek népesítik be, amelyek… Több

Forgatókönyvíró: Ben Stassen, James Flynn, Domonic Paris
Ország: Egyesült Királyság, Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2014.08.21.

KULCSSZAVAK

2019.10.23 dailyfilmsan

Nem vett le a lábamról, kedves kis mese de nem sok figyelmet tudott kicsikarni belőlem. Az egyszer megnézhetős kategória, felnőtteknek. Gyerekek nevében nem tudok nyilatkozni, de szerintem náluk nagyobb sikere van.

2016.08.07 mamiéstöti2

Nagyon tetszett a grafikája, voltak benne vicces szereplők, egy két humor, de a történetből sokkal többet ki lehetett volna hozni. Gyerekeknek biztos jobb szórakozás

2019.07.23 Ms. Akárki

Kifejezetten kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak. Szegény macskáért nagyon szurkoltunk, hogy családban maradhasson. Aranyos, ahogy az állatok összefognak gazdiukért és annak lakásáért. Élvezetes gyerekfilm ami a poénjai miatt felnőtt szemmel is élvezetes.

2016.08.30 Szivárvány1

Nagyon aranyos és élvezetes mese volt, bár nem is vártam az előzetes után mást. Érdekes stílusa és hangulata van az egész mesének végig. A macska karaktere volt szertintem a legaranyosabb, de a bűvész volt a kedvencem. Érdemes megnézni.

2016.10.08 lolita13

őszintén első látásra sokkal többet vártam volna ettől a mesétől, bár nem volt rossz de szerintem csak egyszer nézetős.