Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A kívánságsárkány (2021)

Wish Dragon

Kazydo   2021. 07. 19.

Felejthető

Aranyos történet, de nagyon hajaz az Aladdinra. Persze ez modern világban játszódó, de a szellem, aki 3 kívánságot teljesít egy edényből kijőve, túlon túl is elcsépelt. Ritka már az olyan történet, ami nem a múltba nyúl vissza némi segítségért.

hp   2021. 06. 24.

Egy okosan kitalált, gyönyörűen animált, szórakoztató és humoros sztori, ami széles korosztálynak szól. Az idei év egyik legkellemesebb csalódása számomra, csak ajánlani tudom.

KCintia   2021. 06. 12.

Magával ragad, és nem ereszt

Nem tudom, hogy ki miként fogja megélni ezt a mesét, de nekem felnőtt fejjel is egy nagyszerű alkotás. Úgy érzem, hogy többször meg fogom még nézni, mert ahogy az 5 csillag is mutatja: zseniális. Egy új kedvenc mesém lett.

Sonny   2021. 06. 17.

Nem volt ez rossz, de idén már mutatott nagyot a Netflix a Mitchellékkel, és mivel annak azért eléggé mélyen bennem maradt a nyoma, nem tudom nem összevetni. A kívánságsárkány nálam most egy közepesre volt elég.

lacc   2021. 02. 21.

Imádtam. Egyszerűen imádtam. Biztosan megnézem még többször, ajánlom mindenkinek, nagyon megéri.

A Sony Animation cég második Netflix exkluzív filmje a Mitchellék a gépek ellen után.

(Hupka Adrián)

A sárkány szinkronhangja John Cho, viszont mandarin nyelven a film producere, Jackie Chan kölcsönözte a hangját a karakternek.

(Hupka Adrián)

Minimális hercegnő, nulla betétdal és idegesítő kisállat, kungfuzó ellenfelek – a Kívánságsárkány szerintem teljesen nézhető és abszolúte szeretnivaló. több»