Villám és a varázsló

The House of Magic

2019.10.23 dailyfilmsan

Nem vett le a lábamról, kedves kis mese de nem sok figyelmet tudott kicsikarni belőlem. Az egyszer megnézhetős kategória, felnőtteknek. Gyerekek nevében nem tudok nyilatkozni, de szerintem náluk nagyobb sikere van.

2016.08.07 mamiéstöti2

Nagyon tetszett a grafikája, voltak benne vicces szereplők, egy két humor, de a történetből sokkal többet ki lehetett volna hozni. Gyerekeknek biztos jobb szórakozás

2019.07.23 Ms. Akárki

Kifejezetten kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak. Szegény macskáért nagyon szurkoltunk, hogy családban maradhasson. Aranyos, ahogy az állatok összefognak gazdiukért és annak lakásáért. Élvezetes gyerekfilm ami a poénjai miatt felnőtt szemmel is élvezetes.

2016.08.30 Szivárvány1

Nagyon aranyos és élvezetes mese volt, bár nem is vártam az előzetes után mást. Érdekes stílusa és hangulata van az egész mesének végig. A macska karaktere volt szertintem a legaranyosabb, de a bűvész volt a kedvencem. Érdemes megnézni.

2016.10.08 lolita13

őszintén első látásra sokkal többet vártam volna ettől a mesétől, bár nem volt rossz de szerintem csak egyszer nézetős.

2016.02.14 doroffee

Én ezt 3D-ben láttam moziban, az elég komoly élmény volt, mintha felém repültek volna a dárdák stb. :D. De ezt félretéve nagyon kedves, édes animációs film, amit gyerekek, felnőttek egyaránt élvezhetnek.

2015.07.24 szd91

Imádom, nem tudom eldönteni a macsek vagy a morcos nyúl-e a kedvencem. Alapból szeretem az állatos meséket, de ez valahogy évek óta kiemelkedő, talán anno a Túl a sövényen tetszett ennyire.

2015.05.23 Brigusz724

HD-ben néztem, csodálatos volt a képi világa, nagyon kidolgozott benne az utolsó állatszőr is. Vicces, lehet rajta nevetni, kikapcsolja az agyat, de nem lett belőle kedvenc.

2018.02.11 zsani

Nagyon izgalmas az egész animáció. Nagyon jól kidolgozottak a karakterek, látványvilága lenyűgöző, a betétdalok nem igazán nyerték el a tetszésem, de összességében jól sikerült.

2015.06.15 smith

Még csak most került az utamba ez a mese, és mivel szeretem az animációs meséket gondoltam megnézem. Kicsit tartottam ettől a témától, varázsló , nyúl stb. Tartottam tőle, hogy az egész a varázslóra lesz kihegyezve. Aztán teljesen mást kaptam. A figy... Több

2016.10.02 Lost Silver Book

Nekem ez egy átlagos darab volt. Nincs kiemelkedő pontja a történetnek, nincs emlékezetes momentum sem benne, vagy érdekesség. Kicsit lineáris a történet. Ez nem az a fajta mese, amelyen a felnőtt is jól szórakozik. Nincs humorral átitatva, nincs ben... Több

2015.06.22 ElfRider

Kicsit gyerekesebb ez a mese az átlagos mostani animációknál, amelyek inkább már családi moziknak készülnek. De így is nagyon élvezhető. Aranyosak a figurák, cuki minden karakter. Lehet hogy az apukák ezen be fognak aludni :) . De a család többi része élvezni fogja.

2015.01.27 sbalazs

Aranyos kis film - igazi, tipikus gyerekmese. Nem az a fajta rajzfilm, amit felnőtteknek is érdemes lenne megnézni, de gyerekeknek / felnőtteknek gyerekekkel mindenképpen.