Münó, a holdbéli manó

Mune, le gardien de la lune

2019.07.29 Ms. Akárki

Remek animációs mese. Kiváló fantáziavilág és remekül megmozgatja a kisebb gyerekek agytekervényeit. Kicsit modernizált tündérmese az alaptörténet. A képi világa lebilincselően szép.

2017.08.17 mamiéstöti2

Elég gyenge mese, csalódnom kellett benne, pedig igazán vártam már. Egyáltalán nem tetszett a képi megjelenítése sem, története is több ponton sántít.

2017.04.15 indingo

A mese elején olyan szokatlanok voltak a figurák, de ahogy teltek a percek megszoktam, sőt a végére még tetszettek is. Nem egy Walt Disney mese, de azért érdemes megnézni.

2018.08.03 dailyfilmsan

Kicsit elvont egy mese de édes. Nem a megszokott világot tárja a gyerekek elé. Nagy fantázia kellett ehhez a világképhez. Maga a történet a kötelességről és az elfogadásról szól. Nem lett a kedvencem de nem is tört ki a frász tőle.

2017.12.13 Greeta

Nagyon izgalmas eredeti nyelven a mese, aki teheti úgy nézze meg. Látványban sem mindennapi és történetben is egy különleges mesefilm. Aki szereti a rendhagyó mozit az mindenképp nézze meg.

2019.04.01 Timcsi

Már a Holdon is manók élnek? Amúgy szép mesefilm, különleges a látványa.

2016.10.10 Hablaty

Nagyon tetszett a mese látványvilága, a karakterek és a történet sem volt sablonos. Igazi gyöngyszem.

2015.08.03 Aranyhal

Igazán látványos, aranyos, szép, elbűvölő mese, ami még felnőtteknek is élvezhető. Nagyon igényesen kidolgozott karakterek és képi megjelenítés, igazi élményt nyújtott!

2016.10.10 niky86

Egy kedves, megható, szívhez szóló animációs mese egy igen egyedi alaptörténettel. Nekem nagyon tetszett, így szívesen ajánlom, de el kell ismernem, eléggé megosztó film.

2017.02.24 Hercegno

Roppant fantáziadús és tanulságos mese, amit nyugodtan megnézhet bárki pici gyerekekkel is. A látványvilága varázslatosan szép, a zene is gyönyörű, a karakterek szerethetők és szépen végignézhetjük, hogyan találják meg a nekik szánt utat, hogy találják meg igazi önmagukat.

2016.04.02 tamas84

Gyönyörűen kivitelezett animációs film. Le a kalappal a franciák előtt: jó történet, csupa fantázia és szép látvány. Tökéletesen pozitív csalódás.

2017.01.17 Katkatt

Meglepően jó mese volt, nem egy közhelyes amerikai vacak. Kifejezetten tetszett, hogy picit esetlenek voltak a figurák, bár szerintem a gyerekeknek annyira nem nyeri el a tetszését.

2016.12.09 Pappcsino

Rendkívül fantáziagazdag, igen tanulságos mese, sok mondanivalóval. Minden korosztály számára megfelelő választás, egészen pici gyerekeknek is kiváló szórakozást tud nyújtani. Varázslatosan szép látványvilág, gyönyörű zene jellemzi a filmet.

2015.11.26 Niki88

Nagyon szerethető ez a kis ártatlan Mune karakter. Igazán szép látványos,gyönyörűen megrajzolt mese,csak az a bajom,hogy mese,a gyerekek jobban tudják szerintem értékelni a történetet.