Vad angyal

Segundo Cernadas
Facundo Arana
Facundo Arana
Natalia Oreiro

Milagros 20 éves árva, aki egész életét egy zárdában töltötte. A lány a Di Carlo család házában kezd el dolgozni, ahol beleszeret Ivóba. Rengeteg bonyodalom útján fény derül arra, hogy Milagros apja közelében él, de Ivó apja nem az, akinek évekig… Több

Forgatókönyvíró: Enrique Torres
Ország: Argentína
Premier (HU): 2000.03.13.

KULCSSZAVAK

2019.12.30 Nixikeon

imádom

2x láttam ezt a filmet , estétől egészen reggel 8 -ig néztem ....LEGJOBB SOROZAT AMIT VALAHA LÁTTAM , Natalia Orerio és Facundo Arana a kedvenc szinészeim . Imádom őket. Kár hogy a való életben nem egy párt alkotnak.

2019.01.28 MP170506

Gyerekkorom egyik legkedveltebb argentin szappanoperája volt. Most így visszagondolva, olyan mint egy átlagos szappanopera intrika, dráma, romantika, cselszövés. A főszereplők nagyon jól hozták a karakterüket.

2019.02.16 indingo

Én is nézem anno, mint mindenki. Ma már egészen biztosan nem tudna lekötni, de valahogy az akkori felhozatalból kiemelkedett, újszerű volt.

2015.06.19 Dodi

Hihetetlenül jó sorozat, imádtam nézni! A karakterek nagyon jók és a színészek is kiválóan játszottak!

2018.01.21 mamiéstöti2

A legnagyobb érdeklődésű sorozat volt magyar viszonylatban. Kicsit vicces is volt, de alapvetően a szerelmi szálak domináltak benne.