93% 2003 szavazat

Nagymenők

Goodfellas

2019.01.13 tooker

A Nagymenők még ennyi idő távlatából is nagyszerű alkotás és alakítás Martin Scorsese rendezése miatt és a parádés szereposztás végett. Érdemes legalább egyszer megnézni.

2015.06.02 sonyxxx

Egy igazi klasszikus gengszter film, azok közül is az egyik legjobb. A három főszereplő és a rendező, Scorsese kitűnő teljesítményt nyújtanak. Remekül bemutatja a film a kor hangulatát, az erőszakot és a bűbájosságot együtt.

2017.12.01 Imlah

Fantasztikusan alakít R.De Niro a filmben, hozza a formáját. Időtálló, ma is nézhető klaszikus. Egyedi, magával ragad, izgalmas film, csak ajánlani tudom!

2016.08.24 GaraiV

Főként Robert De Niro alakítása miatt egy nagyon profi film. Érdekes és izgalmas, végig történnek az események, egy percig sem unatkoztam rajta, érdemes megnézni!

2015.11.19 Robi92

Veszélyes filmnek tartom,mert pont egy olyan világot mutat be ami az emberektől távol kéne,hogy álljon,a bűnözés. Mondjuk az igaz,hogy számomra ez az egyik legjobb gengszter film. Jól felépített film,tetszett.

2015.03.26 kocoska20

Minden idők legjobb gengszterfilmje! Hibátlanul felépített film, hűen bemutatja az igazi gengszteréletet. Drámai hangulatú film, ahol nem az öldöklésen és a lövöldözésen van a hangsúly.

2015.12.29 sepsiklaudia

igazi gengszterfilm, ajánlom

2015.10.15 Siriusalias

Martin Scorsese és Robert DeNiro neve manapság garancia egy jó gengszterfilmre, és arra hogy jó rendezést és filmszerepet láthatunk. A valaha volt egyik legjobb filmnek gondolom, és természetesen kötelező alkotásnak, az erős idegzetűek számára. Aki pedig szereti a maffia témát, nem fog csalódni benne. Jó mulatást hozzá!

2016.05.02 Kutyus

Annak ellenére hogy egy több mint 25 éves film, mégis egy klasszikus alapfilm. Robert De Niro hozza a formáját, hitelesen , meggyőzően alakít. Érdekes és izgalmas film, ami lekötött.

2015.07.06 Bekmeli

Időtálló, klasszikus, komoly és igényes film, a műfajban a legjobbak között van. Szereposztásban is kiváló, egyik színész alakításában sem csalódtam. Izgalmas, érdekes, végig izgalmas film.

2015.02.10 RobThe10

Hatalmas film! Csak ajánlani tudom! :) Legjobb gengszter film amit valaha láttam! Minden perce odavonz, sajnálom hogy azóta se tudtak egy ilyen remek alkotást csinálni..

2015.12.12 vinetty93

Nekem annyira nem jött be. Túl lapos volt az én ízlésemnek, igaz egész jó jelenetek akadtak benne ennek ellenére maga a történet nem volt egy hűha, kategória. Max közepes.

2015.09.12 Meeroz21

A film szerintem nagyon jóra sikerült. Egyik legjobb amit láttam talán. Lehet erős túlzás, de nekem akkor is bejött. Hallottam már rá szinte minden véleményt, de az enyém akkor is az marad, hogy kellemes és hangulatos darab.

2018.03.19 silverkesh

Alap a gengszter filmek között ez a remekmű.