93% 2003 szavazat

Nagymenők

Goodfellas

2016.04.25 Macko

Kategóriájában kiemelkedő film profi színészekkel, akik nagyon jól alakítanak. Fordulatos, érdekes film. Akár többszöri nézésre is élményt nyújt. Ajánlom nyugodt szívvel!

2015.10.03 marcibodri

Ennek a filmnek is van hat szinkrona, minek? Miért kell újra és újra szinkronizálni a filmet. És egyre rosszabb lesz a szinkron! Az MGM-es a legrosszabb. Azzal senki se nézze. Amúgy a film kíváló!

2016.07.24 byebyepuppy

Alapmű. Aki kedveli a gengszterfilmeket annak kötelező darab. A színészek nagyszerűek, a rendezés is kiváló, egyszerűen egy igényesen fellépitett és jól előadott filmet lát az ember, amit évek multán is izgatottan nézhettünk újra és újra. Az csak hab a tortán, hogy az eseményeknek van valóság alapja.

2018.08.29 Barnabii44

Nagyon jó fim akinek tetszet a könyvet is ajánlom.

2015.03.05 yakzah13

Alapmű!

2015.03.31 Dcorp1963

Keresztapa után ez a kedvenc maffia filmem. Minden benne van ami egy maffia filmben benne kell legyen, és ezt ilyen módon előadni.. Hát elképesztő! Én ámultam, bámultam mikor először láttam.

2015.03.07 imstlye

Nagyon nagy film! Elképesztő alakításokkal, és a története.. Hihetetlen mit véghez tudtak vinni.. Aki egy igazi Maffia filmre kiváncsi ezt nézze meg! Örök kedvenc!

2015.03.18 kaibence

Jajj mennyire szeretem az ilyen filmeket. Nagyon jó a sztorija és robert De Niro pedig az egyik legnagyobb színész, nagyon jól hozza az ilyen karaktereket.

2015.03.19 Vanessa

Klasszikus jó film, kötelező darab. Igazán jó színészekkel, jó alakítás. Többször nézhető, izgalmas cselekmény.

2015.03.08 laca555

Martin Scorsese az egyik legnagyobb rendező valaha. Nagymenő filmet alkotott, és minden jelenete kincs. A szereplőket nagyon jól válogatja meg és a történetet jól és stílusosan tálalja.

2015.04.27 Zsombi

Igazi, hamisítatlan gengszterfilm a jobb fajtából, elvégre Scorsese-rendezés. Természetesen nyomokban tartalmaz egy kis Keresztapák, de melyik jó gengszterfilm nem? Mivel nagyjából mindenki szerepel benne, aki számít és olasz neve van, ezért nehéz bármibe is belekötni a film kapcsán, ha csak abba nem, hogy kicsit hosszú.

2019.11.19 stargame

Hogy Robert De Niro is megkapja a maga igazi és rendes gengszter-szerepét, csináltak neki egy igazi, rendes gengszterfilmet, amiben öltönybe bújhat, és eljátszhatja a nagymenőt. A Nagymenők egyébként egy teljesen jól sikerült, átgondolt, feszült és n... Több

2016.04.19 novak7matyas

A szerepeket ezekre a színészekre találták ki . DeNiro és Ray Liotta kiváló. És Joe Pesci nagyon durván jól hozza az elmebeteg vadállatot.

2016.10.17 27kada

Kihagyhatatlan a gengszterfilmek felsorolása közül. Ajánlott a megnézése!!!