
Vélemények (3)
Kicsit vontatott a film, talán ha pörgősebben adagolják a történetet, jobb lett volna. Jó témát dolgoz föl a hidegháborús időszakból, az egykori NDK időszakából.
A film egészen sokkolóan mutatja be az NDK szovjet irányítású diktatúrájának kegyetlen módszereit, amikkel a saját állampolgárait a hatalmának fenntartásában tetszőleges módon fel- és kihasználta. A német technokrata hozzáállás pontos ábrázolása külö... Több