New York, I Love You

New York, I Love You

2021.12.26 Szilonka

Mint film, nem állt össze annyira a story. Rövidfilmeket kaptunk, jót is, rosszat is, igazi sztárdömpinggel.

2018.04.19 indingo

New York bemutatása kis történeteken keresztül. Hasonlít az Igazából szerelemre - amit amúgy imádtam -, de ez valahogy valósághűbb és művészibb. nincsenek túlerőltetve a történetek és érdekesség,hogy minden részt más-más ember írt és rendezett.

2015.04.27 krisztike18

Semmis kis történetek, amelyek valamit mégiscsak elkapnak, és érzékeny kézzel vágva, az egészet egy anyagként kezelve egymásba folynak, egyszerre egységes és sokszínű filmet hozva létre.Így a New York, I Love You nemcsak hangulatos moziélménynek, de intelligens randifilmnek is ideális.

2015.06.18 juliS

Biztosan mindenki megtalálja benne a magáét, hiszen több szemszögből több történetre épül. New York egyszerűen csodálatos! Ja, és rengeteget cigarettáznak benne. Ezen mondjuk ledöbbentem. Kár.

2015.07.18 Face

Nos, nem szeretném a hozzáértőt játszani, nem vagyok sem kritikus, sem filmes, de...hadd írjam le, hogy a színészgárdát elnézve,-mely összességében képezi nálam a jelenlegi amerikai nyálat egy helyre összefolyatva- ez a film sekélyes, semmitmondó, felfuvalkodott és sznob.