Nincs bocsánat

Unforgiven

2021.05.02 stewie_griffin_2005

Nagyon jó kis western film, de ez a lassabb, drámaibb fajta. Nekem nagyon tetszett. Eastwood nemcsak főszereplő, hanem ő is rendezte. 9/10

Hosszú,lassan csordogáló,de mégis nagyon jól sikerült western egy olyan embertől,akinek ez a stílus a kisujjában van.Eastwood egy korszakos zseni,minden filmje felülmúlja a másikat...Jobbnál jobbak,és ez is az élvezetes kategóriába tartozik.

Bosszúállás a vadnyugaton

Clint Eastwood talán jobb rendezőnek, mint színésznek (legalábbis ezután a film után elgondolkozom rajta). Lehet, hogy ha lett volna előzménye, akkor nagyobbat ütött volna, de így is elegendő élményt nyújt.

2018.08.31 HE7EDIK

Eastwood a western által lett világsztár, így hát minden szakértelmét belepakolta a filmbe, ami nem véletlenül lett abban az évben a legjobb film, Clint pedig a legjobb rendező. A Nincs bocsánat nem egy lövöldözős pisztolypárbaly, mint mondjuk Raimi ... Több

2021.02.06 stevepisti

Nagyon jó western, nem kis drámai cselekménnyel vezetve. Egyfajta bosszúallás a megváltásért.

2019.04.12 MidoD7

Olyan volt ez, mint egy karácsonyi meglepetés. Tele volt a meglepetés doboz minden széppel. Pörgős akcióval tarkított tömör szórakozás. Pontosan ezt várom egy filmtől, hogy bármikor is üljek le elé, elszórakoztasson.

2017.08.28 Deku

A történet itt nem igazán elragadó de egynek megteszi éppen csak, amivel elér egy nagyon elégséges kategóriát. Nagy élményt nem kell tőle várni, egyszer megnézhető és annyi.

2018.03.21 dailyfilmsan

Nem a kedvenc filmem Clint Eastwoodtól, de ez is nagyon jól mutatja hogy kitűnő szeme van a filmekhez. Hosszú a fim és nem a legfordulatosabb, viszont jól fel vannak építve a karakterek. A narratíva pedig mindent megmagyaráz ami nem kúszik a felszínre időközben magától.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Az egyik legjobb nem Leone western... Itt már Clint megmutatta oroszlánnkörmeit és azt, h mennyire ért a lassú folyású, de mélyre markoló alkotásokhoz, meg akkor is, ha az western. Morgan Freeman itt is remek Eastwood mellett, ketten a hatukon viszik az amúgy sem rossz filmet.

2018.07.18 Terminátor6

A film, amely lerántja a leplet az igazi vadnyugati életről. Tudomásunkra hozza, hogy a vadnyugat nem csak szuper menő pisztolyhősökből állt, bizony senki sem volt makulátlan jellemű. Clint Eastwoodnak itt már teljes egészében kiforrott a rendezői te... Több

2017.05.17 Zoer8993

Nem lehet megunni és ez nagy erénye a filmnek. Mindig felcsigázza az embert. Az egyik legjobb filmem amit valaha láttam. Egy dologban tudnék csak kötekedni, hogy én még elnéztem volna tovább is. Persze ezen kívül semmi rosszat nem tudtam keresni rá. Humor akad benne, akciódús, látványos és szerethető. Imádtam.

2015.10.20 Blindspot

A film szerintem nagyon jóra sikerült. Egyik legjobb amit láttam talán. Lehet erős túlzás, de nekem akkor is bejött. Hallottam már rá szinte minden véleményt, de az enyém akkor is az marad, hogy kellemes és hangulatos darab.

2015.11.23 Beniko

Szerintem Clint Eastwood a legjobb western hős. Ezt éppen ez a filmje bizonyítja a legjobban. Lassan kibontakozó, de egyáltalán nem unalmas film kiváló játékkal.

2018.08.30 Barnabii44

Nagyon jó.